Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1
 Coś dla fanów MONOPOLY...
1
Staż: 10%
Dołączył(a): 2011-01-12, 20:12
Online: 6h 18m
Posty: 14
Podziękował: 6
Model: Wave S8500
Firmware: 1.0
Operator: PLUS
Napisane: 2011-02-22, 00:07 
Witajcie!

Wiem, że dla niektórych ten temat być może nie będzie ekscytujący, ale dla fanów tej gry może się przyda ;-)

Otóż przetestowałem Monopoly tu i teraz Banking oraz Monopoly Świat - obie wersje tak samo skonstruowane w JAVIE.
Nie podaję linków, gdyż wystarczy wpisać w google.pl "monopoly świat.jar" i ściągniemy bez problemu.

Instalacja też bez problemu - kopiujemy na telefon, klikamy, włączy się zapytanie czy zainstalować - i instalujemy ;-)
Gry zainstalują się w "Gry i aplikacje". Piszę dla tych, którzy być może nie wiedzą ;-)

Oczywiście oryginalna badowa wersja Monopoly Classic jest ok - graficznie jest lepsza niż jej wersje z Javy, ale nie oto tu chodzi.
Klasyczne Monopoly jest moim zdaniem trochę nudne i mało ekscytujące, za to większą frajdę przynosi gra w jej nowsze odpowiedniki.
Obracamy większą kasą i w ogóle jest dużo więcej ulepszeń. No i po polsku :-)

Śmiało ściągajcie wersje 240x320 (innych raczej nie ma) - chodzą płynnie na całym ekranie, niemniej jednak jest leciutka pikseloza
- mnie to osobiście nie przeszkadza ani trochę.

Obie wersje są dobrze napisane, a gra z telefonem w trybie trudnym jest nie lada frajdą (szczególnie gdy ustawimy sobie dwóch lub trzech trudnych
wirtualnych przeciwników).
Mnie obie wersje gry wciągają na długie minuty, może Was też ;-)

Przepraszam jeśli post jest napisany nie w standardach - w razie czego proszę poprawić ;-)

Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 2011-02-22, 02:09 przez kkthx, łącznie edytowano 3 razy
Poprawiłem i przeniosłem.


Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download