Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1
 Raymond Moody - Życie po życiu
1
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-25, 21:18
Online: 32d 20h 21m
Posty: 2147
Podziękowań: 412
Podziękował: 553
Model: HTC 8X
Firmware: WP8 DGR3
Operator: PLAY
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (2) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download.
Napisane: 2011-04-09, 11:31 
[b][size=150]Raymond Moody - Życie po życiu[/size][/b]

[img]http://firepic.org/images/2011-04/s1f9f6e.jpg[/img]

[quote]Tytuł: Życie po życiu
Autor: Raymond Moody
Tytuł oryginalny: Life After Life
Język oryginalny: angielski
Kategoria: Literatura popularnonaukowa
Gatunek: popularnonaukowa
Rok pierwszego wydania: 1975
Rok pierwszego wydania polskiego: 1980
Tłumacz: Irena Doleżal-Nowicka

Rodzaj: audioksiążka
Wersja językowa: polska
Treść: pełna
Czyta: Ksawery Jasieński
Czas trwania: ~4 godz. 50 min. 44 s.
Rozmiar całości: ~99,86 MB, 10 plików
Format: MP3 (KBPS:48, KHZ:44)

Opis książki:
Co to jest śmierć? Czego możemy oczekiwać po śmierci? Raymond A. Moody zbadał ponad sto przypadków osób, które doświadczyły śmierci klinicznej i potem zostały przywrócone do życia. Przytacza niezwykłe relacje tych, którzy byli po tamtej stronie i wrócili stamtąd. Wszystkie są świadectwem istnienia życia po śmierci fizycznej. Owe opowieści są zadziwiająco podobne w szczegółach, przepojone spokojem i miłością.Książka Moody`ego jest ponadczasowa. Wiąże nas z naszą duchowością i pomaga w zrozumieniu życia.

Raymond A. Moody, Jr. - doktor filozofii, doktor medycyny - jest uczonym, wykładowcą i badaczem, znanym powszechnie autorytetem w dziedzinie stanów bliskich śmierci. Swoją pracę naukową na ten temat prowadzi od lat sześćdziesiątych. Napisał wiele artykułów i jedenaście książek - oprócz przełomowego, czytanego na całym świecie "Życia po życiu" w Polsce ukazały się: "Refleksje nad życiem po życiu", "Kto się śmieje ostatni", "Odwiedziny z zaświatów", "W stronę światła", "Życie przed życiem". Od wielu lat jego badania budzą ogromne zainteresowanie i liczne kontrowersje odnośnie do doświadczeń z pogranicza śmierci i tego, co się dzieje, kiedy umieramy.

Relacje osób, które powróciły:
"Miałem uczucie, że poruszam się w głębokiej, bardzo ciemnej dolinie. Ta ciemność była tak głęboka i nieprzenikniona, że absolutnie nic nie widziałem, ale było to najcudowniejsze, wolne od zmartwień przeżycie, jakie można sobie wyobrazić".

"Wszystko było czarne, tylko gdzieś w dali przed sobą widziałem światło. Było niezwykle jasne, ale z początku niezbyt duże. Powiększało się w miarę jak się zbliżałem. (...) Pomyślałem »Jeśli już mam umrzeć teraz, to wiem, kto czeka na mnie tam na końcu, w tym świetle«".

"Unosiłam się nad stołem i widziałam wszystko, co robili. Z całą pewnością wiedziałam, że umieram. A jednak martwiłam się o moje dzieci, o to, kto się nimi zaopiekuje. Nie byłam jeszcze gotowa, żeby odejść. Bóg pozwolił mi żyć". [/quote]

[b]Dodatkowo w archiwum znajduje się ebook w formacie: RTF[/b]

[code]http://www.fileserve.com/file/5ketCvX[/code]



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download