Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 1, 2  Następna strona
 Android zamiast bada 1.2
1
Staż: 5%
Dołączył(a): 2014-07-27, 13:59
Online: 7h 17m
Posty: 7
Model: Wave II
Napisane: 2014-07-27, 14:17 
Cześć,
pewnie było już kilka podobnych tematów, ale każdy się różni więc chciałbym zapytać osoby, które się znają, o kilka rzeczy.
Ja średnio siedzie w telefonach, oprogramowaniach itd. Telefon służy mi w większości do podstawowych rzeczy.

Mam Wave II z bada 1.2. Niestety samsung apps nie zadowala mnie w żaden sposób, nie ma tam dosłownie nic...
Chciałbym kilka przydatnych aplikacji i dlatego pomyślałem, że fajnie byłoby mieć androida, zacząłem więc szperać po internecie czy można mieć androida na wave II i proszę, znalazłem się tutaj.

Mam kilka pytań.
Po pierwsze czy funkcjonowanie androida wiąże się z ciągłymi problemami z działaniem telefonu? Chciałbym żeby wszystkie podstawowe funkcje działały bez problemu, dlatego jest to ważne dla mnie :).

Druga sprawa, to czy mmsy, smsy, roaming itd. działają czy trzeba jakieś specjalne konfiguracje od strony operatora ściągać i jest z tym prbolem?

Czy android app działa i mogę pobierać wszystkie aplikacje normalnie jakbym miał telefon z androidem?

I ostatnie, znalazłem jakieś tutoriale na forum odnośnie instalacji, ale jest troszkę zamieszanie z tym i sam nie wiem co ściągnąć i aktualizować itd.
Znalazłem coś takiego [url]http://androidbiits.com/samsung-wave-ii-gt-s8530-to-android-2-0-bold1/[/url]
Czy ktoś wie co to jest i czy jest to godne zaufania?

Dzięki wielkie za odpowiedzi i mam nadzieję że znajdę tu pomoc. pzdr ;)



Zobacz profil


 Android zamiast bada 1.2
2
MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-11-17, 14:51
Online: 3d 22h 18m
Posty: 171
Podziękowań: 4
Podziękował: 10
Model: s8500
Firmware: Bada+Veyron
Operator: heyah
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2014-07-27, 20:24 
Wszysko masz tu na forum sciagnij sobie oprogramowanie c-rom lub omni obecnie działają najlepiej , przy kazdym romie jest równiez instrukcja . No i sie nie wystrasz to tylko wygląda na trudne a wcale nie jest , wgraj sobie na początek multiloaderem którąś bade 2.0 obojetnie bo z niej musisz ruszac...



Zobacz profil


 Android zamiast bada 1.2
3
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-11-23, 17:17
Online: 4d 4h 48m
Posty: 385
Podziękowań: 13
Podziękował: 1
Model: BlackBerry Z30
Firmware: BBOS 10.3.1
Operator: Virgin Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2014-07-27, 20:38 
Jeśli chodzi o same działanie to nie powinno być rzadnych problemów.
W zasadzie jesli chodzi o apki to Google Play stoi otworem ;)

Dam Ci parę linków:
- Instalacja bady - [code]http://bada-world.pl/poradniki-instrukcje/wgrywanie-oprogramowania-t4260.html[/code] - masz to opisane tak prosto że łopata da radę ;)
- [code]http://www65.zippyshare.com/v/54235126/file.html[/code] - masz link do najnowszej bady + MultiLoader

Android:
Lion - [code]http://bada-world.pl/instalacja-mody/liondroid-dual-boot-nand-sd-v2-t22798.html[/code]
C - [code]http://bada-world.pl/instalacja-mody/c-rom-v7-1-kk-4-4-4-t22822.html[/code]



Zobacz profil


 Android zamiast bada 1.2
4
Staż: 5%
Dołączył(a): 2014-07-27, 13:59
Online: 7h 17m
Posty: 7
Model: Wave II
Napisane: 2014-07-27, 22:29 
Tak się bawię przez noc tymi softami... Na razie wgrałem bade 2.0 niebrandowaną i jest ok z tym że jak wsadzę kartę pamięci to zaczyna mi się zcinać strasznie.. można z tym coś zrobić?

Myślę o wgraniu tego softa od danielosa, ale niestety wyskakują mi błędy typu dbl erase fota itp. też nie wiem co z tym zrobić już.

Czy po wgraniu androida będę mieć aplikację do ściągania z google play? Czy jest szansa że będzie mi się ścinać tak jak ma to miejsce z bada 2.0?

Dzięki za odpowiedzi ;)


Ostatnio edytowano 2014-07-28, 00:18 przez conradpll, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil


 Android zamiast bada 1.2
5
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-11-23, 17:17
Online: 4d 4h 48m
Posty: 385
Podziękowań: 13
Podziękował: 1
Model: BlackBerry Z30
Firmware: BBOS 10.3.1
Operator: Virgin Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2014-07-27, 22:47 
Jakies bledy? To znaczy? Po za tym, jak chcesz andka (w wersji lepszej - szybszej, czyli NAND) to bedzie format pamieci wewnetrznej - badzie powiesz papa.

Niestety nie powiem Ci ktory lepszy, musisz poczytac i sam zdecydowac.



Zobacz profil


 Android zamiast bada 1.2
6
Staż: 5%
Dołączył(a): 2014-07-27, 13:59
Online: 7h 17m
Posty: 7
Model: Wave II
Napisane: 2014-07-28, 11:06 
Jeśli android ma być lepszy to nie będzie mi żal bady. :)
Tak się zastanawiam, a może da się wgrać jakieś aplikacje z google play na bade, tylko przez komputer jakoś?
I ponawiam, czy na androidzie można będzie ściągać bez problemu z google play?



Zobacz profil


 Android zamiast bada 1.2
7
Staż: 10%
Dołączył(a): 2013-08-09, 10:51
Online: 1d 14m
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 3
Model: Wave I
Firmware: Omni 4.4.4
Operator: Virgin Mobile
Napisane: 2014-07-28, 14:01 
Bez problemu będziesz mógł ściągać, co tylko zechcesz.
Ze swojej strony mogę polecić tę wersję Androida, na Twoj telefon - instalacja-mody/omni-4-4-4-t22820.html
Prawdę powiedziawszy testuję już jakiś czas i nie dopatrzyłem się większych problemów. Aplikacje instalują się normalnie, rozmowy w porządku i do tego bateria trzyma przyzwoicie. Zapomniałem o badzie już dawno temu i nie żałuję. W razie problemów napisz prywatną wiadomość ;)

edit: Zapomniałem dodać, że w tym temacie jest fota i bootfiles do wave 1, więc będziesz musiał na swój telefon ściągnąć inne pliki, które znajdziesz pod tym adresem:
Fota - https://yadi.sk/d/idq5nF6WWQWd3
Bootfiles - https://yadi.sk/d/zqzWZ9LmC7AJA



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Android zamiast bada 1.2
8
Staż: 25%
Dołączył(a): 2012-03-05, 16:09
Online: 3d 11h 47m
Posty: 36
Podziękowań: 1
Podziękował: 8
Model: s8500
Operator: tmobile
Napisane: 2014-07-31, 14:04 
Ja mam jedno pytanie związane z tematem więc się pod niego podepnę. Otóż ja również chciałbym sobie wgrać Androida na swojego Wave'a 1, tyle że mam w nim popsuty przycisk zielonej słuchawki. O ile na Badzie 1.2 to nie przeszkadza zbytnio bo przycisk służy do odbierania połączeń, a mogę zrobić to również dotykowo na ekranie oraz służy do wyświetlenia ostatnich połączeń co również można zrobić poprzez menu (mniej wygodne ale cóż), więc przycisk na Badzie 1.2 nie jest niezbędny. [b]Osobiście nie korzystałem nigdy z Androida, więc chciałbym się zapytać użytkowników tego systemu na Wave, czy w wersji przeznaczonej na ten telefon przycisk zielonej słuchawki jest niezbędny do korzystania z telefonu?[/b]



Zobacz profil


 Android zamiast bada 1.2
9
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-11-23, 17:17
Online: 4d 4h 48m
Posty: 385
Podziękowań: 13
Podziękował: 1
Model: BlackBerry Z30
Firmware: BBOS 10.3.1
Operator: Virgin Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2014-08-01, 11:34 
hmmm moze troche, otwiera okno menu czy jakis panel w apkach



Zobacz profil


 Android zamiast bada 1.2
10
MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-11-17, 14:51
Online: 3d 22h 18m
Posty: 171
Podziękowań: 4
Podziękował: 10
Model: s8500
Firmware: Bada+Veyron
Operator: heyah
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2014-08-03, 11:02 
można się bez niego obyć jest mało funkcjonalny



Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 1, 2  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download