Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Jubileuszowy post
41
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-03-24, 01:45 
I nastał ten czas - [size=150][color=#00BF00]5000 post[/color][/size] trafia na moje konto :)

Bardzo bierze mnie już spanie w sidła więc może pozwólcie, że ograniczę się do tego co widnieje mi w statystykach konta :)
Otóż od ostatniego wpisu przybyło mi [color=#BF0000][b]51 dzięksów[/b][/color], [b][color=#BF4080]3 dni przeznaczone dla forum[/color][/b] oraz sporo zmodyfikowanych, usuniętych, przeniesionych i dodanych postów oraz tematów :)
I tak, posiadam już dzięki wam [b][color=#BF8000]1083 podziękowania[/color][/b], przeznaczyłem dla forum [b][color=#804080]ponad 49 dni[/color][/b] i mam nadzieję, że starczy mi sił, chęci i zapału by dalej tu działać (co zaczyna być to u mnie coraz większym problemem).

A tak nawiasem dodam, że na tizenos.com.pl zaliczyłem już [color=#804000]ponad 70 pościków i 4 dzięksy[/color] z czego jestem bardzo zadowolony :)

[size=150]Pozdrowienia ślę wszystkim![/size]



Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 5

 Jubileuszowy post
42
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-13, 16:07
Online: 133d 23h 49m
Posty: 5340
Lokalizacja: Ze świata
Podziękowań: 1008
Podziękował: 477
Model: Note 3
Firmware: Android 5.0
Operator: Virgin Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2013-03-27, 14:41 
Trwało to długo, bo aż 6 miesięcy, ale się udało bo mam teraz przyjemność napisać mój [b][color=#FF0000][size=200]5000[/size][/color][/b] post!
Przesiadka na Androida, o której już pisałem w 4000 poście, jak widzicie miała spory efekt na moją obecność na forum, w sensie negatywnym niestety. Szkoda, że już nie mogę testować tych setek świetnych romów i modyfikacji przygotowanych przez naszych super moderów. Szkoda, że nie mogę już tak pomagać jak wcześniej bo jestem teraz sporo mniej na bieżąco niż wtedy i nie pamiętam wszystkich zakamarków ustawień na pamięć (chociaż czasami sobie co nieco potrafię przypomnieć).
Przez te 6 miesięcy udało mi się uzbierać [color=#808000]176 podziękowań[/color] (aktualnie mam 922). A na forum spędziłem [color=#0080BF]dodatkowe 39 dni, 6 godzin i 10 minut[/color]! Udało mi się też awansować na [color=#0000FF]Super Moderatora[/color].
Chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom tego forum za cudownie spędzony czas a w szczególności:
- Naszym dwóm wspaniałym administratorom [b][color=#FF0000]watero[/color][/b] i [b][color=#FF0000]QmarXX[/color][/b] za czas jaki poświęcili na to forum by było takie świetne jakie jest teraz!
- Naszemu młodszemu administratorowi [color=#BF0000][b]Django[/b][/color] za czas jaki poświęca na rozwój forum i dbanie o jego porządek. No i oczywiście za to, że taki jest jaki jest :)
- Naszemu super moderatorowi [b][color=#0000FF]Danielosowi [/color][/b] za dbanie o porządek na forum i za wsparcie. Btw, fajnie się złożyło, że piszę swój 5000 post za raz po Twoim :)
- Wszystkim naszym [color=#4000FF]moderatorom[/color] za czas jaki poświęcają dbając o porządek.
- Całemu[color=#BF00BF] support teamowi[/color] za to co zrobili dla forum.
- Wszystkim [color=#FFBF00]przyjaciołom [/color]za wsparcie forum i za bycie tutaj z nami.
- Wszystkim[b] użytkownikom[/b] za to, że tu są i tworzą z nami to wspaniałe forum.
Mam nadzieje, że forum przetrwa jeszcze długo mino śmierci bady i kłótniom jakie były ostatnio na forum. Mam nadzieje, że będę miał przyjemność napisać swój 5555 post jak i 6000! A może i 100000?
Oby tizenos.com.pl osiągnęło taki sam sukces jak to forum, dzięki tak wspaniałej ekipie i użytkownikom.
Pozdrawiam

_________________
[center][img]http://haft.blox.pl/resource/strzalka_w_dol.gif[/img]

[url=http://bit.ly/FAQ_bada2][img]http://i.imgur.com/L84CL.gif[/img][/url][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 7

 Jubileuszowy post
43
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-06-08, 20:12
Online: 124d 6h 57m
Posty: 1277
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękowań: 745
Podziękował: 1370
Model: Wave 3,SGS 4
Firmware: Turko CFW V 3.1
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (5) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-04-03, 19:48 
Witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam Was pisząc tego okrągłego [b]"tysięcznego"[/b] posta jubileuszowego.
Od czerwca 2012 byłem tutaj online: [b]79[/b] dni i [b]6[/b] godzin
Otrzymałem [b]382[/b] podziękowania, oczywiście jeszcze raz dziękuję Wam za to.
Poznałem tutaj super ludzi!
Szczególne podziękowania przekazuję "naszemu kołu zamachowemu tego forum" [b][color=#e10000]Django (Hubal)[/color][/b]
a także [b][color=#1073c9]mańkowi0928[/color][/b], [b][color=#1073c9]Danielosowi[/color][/b], [b][color=#1073c9]Rayyanowi(Manikos)[/color][/b], [b][color=#BF0080]Bibolowi[/color][/b] a także reszcie moich przyjaciół i całej naszej społeczności !!![b]
Dziękuję tutaj także twórcom tego zajefajnego forum !!![/b] Sorry że nie wymieniam ale bałbym się że kogoś pominąłbym, wszakże jak ja tu przybyłem to forum hulało i nie znam wszystkich współtworzących.
Cieszę się ,że mamy takie fajne forum i kolegów którzy zajmują się modami dla naszych fonów, dzięki, którym jak dla mnie [b][color=#4000FF]Bada[/color][/b] nie umrze :D

_________________
[color=#0040BF]Pomogłem ? Kliknij --------> [/color] [img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img]
[color=#0000BF]To nic nie kosztuje, a daje satysfakcję :-)[/color]

>> Wszystkie [url=http://techmaniak.tv]wideotesty[/url] techManiaK-a w jednym miejscu<<


Zobacz profil

Podziękowania przyznane za post: 5

 Jubileuszowy post
44
EXPERT MEMBER!
Dołączył(a): 2011-12-20, 19:03
Online: 93d 23h 24m
Posty: 3635
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-06-17, 20:43 
Witam wszystkich.
Tak jakoś zleciało troszkę czasu od ostatniego wpisu tutaj i licznik postów doszedł do 3300. Może to niewiele, ale jednak jest, tym bardziej że od przesiadki na antka też już coraz mniej się udzielam.

pozdro dla całego towarzystwa
szczególnie dla grona adminów i moderatorów, jak również supprot teamu i przyjaciół oraz wszystkich naszych użytkowników.

Spędziłem tu z Wami ponad 60 dni online i mam nadzieję, że jeszcze się troszkę to forum pokręci.

_________________
dan


Zobacz profil

Podziękowania przyznane za post: 5

 Jubileuszowy post
45
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-05, 17:56
Online: 149d 58m
Posty: 4089
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-06-29, 20:14 
[center][color=#0080FF][i][b]Witam wszystkich forumowiczów[/b][/i][/color][/center]

Dawno nic w tym temacie nie pisałem ale teraz mogę napisać [color=#00BF00][i][b]3800[/b][/i][/color] posta.

Jak widać dostałem lekki awansik za co dziękuję [color=#FF4000][b]M.A. Django[/b][/color] i wszystkim zebranym na tym forum.

Dzięki wszystkim za podziękowania które dostałem od was :)
Ciekawy jestem ile jeszcze pociągniemy z badą, ale dzięki [b][color=#FF4000]Django[/color][/b] i [color=#0040FF][b]Danielos-owi[/b][/color] to jeszcze troszkę pobędziemy tutaj razem.

Pozostaje mi pozdrowić [color=#FF0000][b]Administrację[/b][/color], [color=#FF4000][b]M. Administratora [/b][/color]całą [color=#0080FF][b]Moderację[/b][/color] i [color=#BF40BF][b]Support Team [/b][/color]wszystkich [color=#FFBF00][b]Przyjaciół[/b][/color] i całą resztę forumowiczów zebranych tutaj :)

[center][color=#0080FF][size=150][i][b]Pozdrawiam![/b][/i][/size][/color][/center]

_________________
[size=85][i][color=#40BF40]W życiu piękne są tylko chwile.[/color][/i][/size] :)
[spoiler][i][b]Koluniu a ty czego tu szukasz? Zgubiłeś tu coś? [/b][/i][color=#008000][i][b]TO SPADAJ MI STĄD[/b][/i][/color][/spoiler]



[center][img]http://i.imgur.com/PXrc5YM.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 5

 Jubileuszowy post
46

Napisane: 2013-07-03, 17:58 
[size=150][b][color=#0000BF]Witam Wszystkich bardzo serdecznie[/color] [/b][/size] :)

Ten post może nie jest jubileuszowy (okrągły) ale liczba postów wygląda ciekawie[size=150][b][color=#FF0000] 6789[/color][/b][/size]
Cieszę się, że Forum nadal działa i coś się dzieje dzięki Tym, którzy chcą żeby nadal istniało

[size=150][b][color=#008000]Dziękuję Wszystkim [/color][/b] [/size] :)




Podziękowania przyznane za post: 4

 Jubileuszowy post
47
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-07-15, 22:51 
Na początek to...

...dawno mnie tu nie było, ale widzę, że wątek jakoś też nie doczekał się od mojego ostatniego postu wielu wylewnych wpisów ;)

Dziś właśnie napisałem (w zasadzie to piszę) swój [color=#BF0000][b]5600[/b][/color] post. Do lidera który ukrywa się w poście wyżej jeszcze sporo mi brakuje ale co tam ;)
Miło mi, że mogę nadal jeszcze z wami współpracować oraz robić to co lubię (choć szkoda, że koniec tego zaczyna się wyłaniać). Powiadają, że "co dobre szybko się kończy" ale myślę, że nie w każdym przypadku to powiedzonko musi się sprawdzać.

Cóż... wydaje się, że właśnie tworzę ostatni projekt jaki pojawi się z mojej strony na forum. Szkoda, że zostałem z nim sam i nie ukrywam, że chyba sobie z tym nie poradzę ale cieszę się, że chociaż poglądową wersję mogłem wydać i ze swojej strony pomóc forum jak tylko mogłem.

Więc kończąc swój wylewny wywód, [color=#008000][b]pozdrawiam i dziękuję wszystkim za wszystko[/b].[/color]



Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 5

 Jubileuszowy post
48
EXPERT MEMBER!
Dołączył(a): 2011-12-20, 19:03
Online: 93d 23h 24m
Posty: 3635
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-08-18, 17:38 
[color=#000040][b]Witam wszystkich.[/b][/color]

Przyszła pora żeby napisać kolejny post, który jest moim [color=#800040][b]3400[/b][/color] na tym forum.
Wiele czasu tu z Wami spędziłem, tzn ponad [color=#00BF80][b]64 dni online[/b][/color].
Dużo się tu wydarzyło, sporo ciekawych rzeczy razem stworzyliśmy.
Szczególne pozdro dla całej [color=#4040FF][b]Ekipy[/b][/color] za stworzenie i pracę na tym forum.

Mam nadzieję, że jeszcze się to forum pokręci troszkę.
pozdrawiam :)

_________________
dan


Zobacz profil

Podziękowania przyznane za post: 5

 Jubileuszowy post
49
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-05, 17:56
Online: 149d 58m
Posty: 4089
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-08-25, 20:05 
[center][color=#0040FF][size=150][i][b]Witajcie Wszyscy użytkownicy tego forum[/b][/i][/size][/color]

Dołączam swojego [color=#0080FF][b]3900[/b][/color] jubileuszowego pstka i pozdrawiam was wszystkich.
Milo jes tu z wami przebywać na forum chociaż bywają dziwne sytuacje czasami ale to szczegół.
Myślę, że jeszcze pociągniemy troszkę i nie będzie źle.
Pozdrawiam wszystkich z ekipy i całe forum.[/center]
[center][color=#00BF00][size=150][i][b]Do następnego!!![/b][/i][/size][/color][/center]

_________________
[size=85][i][color=#40BF40]W życiu piękne są tylko chwile.[/color][/i][/size] :)
[spoiler][i][b]Koluniu a ty czego tu szukasz? Zgubiłeś tu coś? [/b][/i][color=#008000][i][b]TO SPADAJ MI STĄD[/b][/i][/color][/spoiler]



[center][img]http://i.imgur.com/PXrc5YM.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 5

 Jubileuszowy post
50
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-08-26, 21:53 
[color=#400040][size=150]Witam was wszystkich![/size][/color]

Teraz piszę swój [color=#0000BF][b]5700[/b][/color] post. Choć od ostatniego postu w tym temacie nie wiele może się zdarzyło, ale wszystko tkwi w szczegółach ;) Fajnie, że pomimo sytuacji Bady nadal możemy tu miło spędzać czas i pomagać temu forum. Statystyk podawać nie będę bo mi się po prostu nie chce (wybaczcie moje lenistwo) ale każdy kto chce to może spojrzeć na moje dane po lewej stronie :D

[b][color=#008000]Nie pozostaje nic innego jak was pozdrowić i dalej jechać z tym koksem.[/color][/b]

BTW. 50 post w tym wątku mi przypadł. To chyba jakiś dodatkowy jubileusz :D



Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 5

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download