Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Jubileuszowy post
1
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-13, 16:07
Online: 133d 23h 49m
Posty: 5340
Lokalizacja: Ze świata
Podziękowań: 1008
Podziękował: 477
Model: Note 3
Firmware: Android 5.0
Operator: Virgin Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2012-10-02, 23:47 
Witam,

W tym temacie możecie pisać wasze jubileuszowe posty, ale żeby nie było bałaganu to będzie mały regulamin:

[b]Zasady[/b]
Można pisać tylko posty z pełnymi setkami i tysiącami (1100, 1111, 13000 itd... też dozwolone) oraz takie typu 111, 222 itd...
Minimalna ilość postów między dwoma postami w temacie to 100 postów.
Posty poniżej 100 będą usuwane i nagradzane ostrzeżeniem.
Dodatkowo post musi posiadać jakąś wartość merytoryczną. Posty typu "To jest mój xxx post." będą usuwane. Zostaną tylko posty bardziej rozbudowane np. "Dobiłem już xxx postów, w tym czasie byłem na forum xxx godzin, dostałem xx podziękowań. Chciałbym przy okazji podziękować xxxx za xxxx".
Nie można również komentować postów.

[b]Nagrody[/b]
Od 100 do 999: podziękowanie
Od 1000 do 9999: podziękowanie + przyjaciel + medal na okres tygodni równy danemu tysiącowi tzn. np. osoba która napisze post nr 3000 (lub np 3333) dostanie przyjaciela na 3 tygodnie.
Od 10000 do 99999: podziękowanie + dożywotni przyjaciel + medal

No to do dzieła :)

_________________
[center][img]http://haft.blox.pl/resource/strzalka_w_dol.gif[/img]

[url=http://bit.ly/FAQ_bada2][img]http://i.imgur.com/L84CL.gif[/img][/url][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Jubileuszowy post
2
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-05, 17:56
Online: 149d 58m
Posty: 4089
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-10-03, 12:58 
Witam wszystkich forumowiczów. Pozwolę sobie wpisać ten post jako pierwszy z takimi oto zebranymi cyferkami :)
[center][size=150][color=#BF40FF][i][b]2222[/b][/i][/color][/size][/center]
Dzięki wam przez okres 70 dni przebytych z wami na tym forum zebrałem 479 podziękowań za co dzięki wam bardzo.
W nie długim czasie stuknie mi dwa lata jak zalogowałem się po raz pierwszy tutaj i myślę,że jeszcze z wami tutaj pobędę drugie tyle.
Pozdrawiam wszystkich :)

_________________
[size=85][i][color=#40BF40]W życiu piękne są tylko chwile.[/color][/i][/size] :)
[spoiler][i][b]Koluniu a ty czego tu szukasz? Zgubiłeś tu coś? [/b][/i][color=#008000][i][b]TO SPADAJ MI STĄD[/b][/i][/color][/spoiler]



[center][img]http://i.imgur.com/PXrc5YM.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 7

 Jubileuszowy post
3
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-13, 16:07
Online: 133d 23h 49m
Posty: 5340
Lokalizacja: Ze świata
Podziękowań: 1008
Podziękował: 477
Model: Note 3
Firmware: Android 5.0
Operator: Virgin Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2012-10-03, 23:42 
Na początku 2011 roku dostałem Samsunga Wave, dlatego też zacząłem szukać jakiegoś zakątka w sieci na którym mógłbym poszerzyć wiedzę o swoim telefonie. Mimo nie małego wyboru, wybrałem to forum, bo mi się najbardziej spodobało. Z chęci pobrania gier i aplikacji z forum musiałem napisać 4 posty (taki był wtedy wymóg, aktualnie już zniesiony). Pierwszym moim postem na forum był [url=http://bada-world.pl/post16840.html#p16840]temat z grą Java Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu[/url] i tak to się zaczęło. Parę miesięcy później (jakieś 3 czy 4) pojawiła się pierwsza wersja portu Androida na Wave. Postanowiłem wtedy napisać uproszczony poradnik wgrywania go na nasze fale i po części dzięki temu jestem tu teraz tym kim jestem (czyt. moderatorem) :)
Po średnio roku i 9 miesiącach spędzonych no forum, dobijam dzisiaj do [color=#8000BF][size=150]4000[/size][/color] postu! :)
W tym czasie siedziałem na forum ponad 77 dni i dostałem 746 podziękowań.
Przy okazji ślę podziękowania dla:
- [b][color=#FF0000]watero[/color][/b] i [b][color=#FF0000]QmarXX[/color][/b], za to forum i czas w niego włożony.
- naszego młodszego Admina [b][color=#BF0000]Hubala[/color][/b], za czas włożony w rozwój forum, i za ostatnią akcję z prefixami xD
- [color=#FF8000] [b]Mateja[/b][/color] i [color=#FF8000][b]darkKRISa[/b][/color] za ich świetne blogi.
- [color=#0000FF] Wszystkich naszych moderatorów[/color] (Trzebiata, wxtestera, Agnes, Danielosa, Damixa, cybka, HappyMana, ludendorfa, pawlakapl i Auditore) za czas jaki poświęcili jak i poświęcą na utrzymanie porządku na forum.
- [b][color=#BF0000]Hubala[/color][/b], [b][color=#0000FF]Danielosa[/color][/b], [b][color=#0000FF]Agnes[/color][/b] i [color=#BF00BF][b]Bibola[/b][/color], za ich liczne modyfikacje platformy bada stworzone specjalnie dla naszego forum.
- całego [color=#BF00BF]Support Teamu[/color] za pracę włożoną w rozwój forum.
- wszystkich [color=#FF8000]Przyjaciół[/color] za to że wspomogli forum.
- wszystkich innych użytkowników, że są tu i tworzą to forum razem z nami.
Btw, aktualnie nie jestem już posiadaczem Wave'a tylko Samsunga Galaxy Note, ale co z tego, mam nadzieję, że niedługo będę mógł w tym temacie napisać mój 5000 post :)
Pozdrawiam wszystkich

_________________
[center][img]http://haft.blox.pl/resource/strzalka_w_dol.gif[/img]

[url=http://bit.ly/FAQ_bada2][img]http://i.imgur.com/L84CL.gif[/img][/url][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 10

 Jubileuszowy post
4
Przyjaciel
Dołączył(a): 2011-03-21, 09:55
Online: 73d 7h 10m
Posty: 3156
Podziękowań: 329
Podziękował: 212
Model: SGS3
Firmware: SlimBean 4.2.2
Operator: Red bull Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2012-10-04, 14:38 
Witam wszystkich
Pozwolę sobie Jako 3 W tym temacie napisac swojego posta który jest moim
.1200.

W tym czasie na forum byłem 30 dni i 9 godzin 25 min. otrzymałem 115 podziękowań za co wam dziękuję :)
Niedługo chyba też minie dwa lata odkąd się tu zalogowałem po raz pierwszy.
Pozdro

_________________
[b]"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"[/b]

» Wszystkie [url=http://techmaniak.tv]wideotesty[/url] techManiaK-a w jednym miejscu


Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 8

 Jubileuszowy post
5
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-15, 21:54
Online: 92d 3h 2m
Posty: 2746
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękowań: 680
Podziękował: 50
Model: S8500
Firmware: MC Finally
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada.
Napisane: 2012-10-07, 17:53 
Witam ! Kolej na mojego jubileuszowego posta:) A wiec to już okrągłe 2000 postów wystukałem na tym forum w przeciągu 10 miesięcy, mam nadzieje zę bedzie okazja wystukać nastepne 2000. Dziękuje wszystkim za mile spędzony czas ;P Pozdrawiam Bibol

_________________
[url=http://chomikuj.pl/bibolbadura?b=1][img]http://images.chomikuj.pl/button/bibolbadura.gif[/img][/url]


Zobacz profil

Podziękowania przyznane za post: 8

 Jubileuszowy post
6
Przyjaciel
Dołączył(a): 2012-02-27, 20:10
Online: 30d 16h 1m
Posty: 681
Lokalizacja: mazowieckie
Podziękowań: 385
Podziękował: 112
Model: S8500
Firmware: LG1 badAND v2
Operator: T-mobile/Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2012-10-07, 19:56 
Właśnie dziś przyszedł czas na napisanie (dopiero :D) [color=#008080][b]500[/b][/color] postu.
Na forum spędziłam do tej pory 27d 14h 45m i otrzymałam 257 podziękowań.

Nie sposób każdemu z osobna podziękować za wszystko. Dlatego tutaj bardzo wszystkim DZIĘKUJĘ za ten wspólnie spędzony czas i za klikanie w ‘Podziękuj’.

Swoją przygodę tutaj zaczynałam od tworzenia motywów, potem były małe modyfikacje softów a teraz są nawet całe mody B-W.
Od początku na forum wyczuwało się przyjazną atmosferę. Czas spędza się tutaj bardzo mile. Tak trzymać.
Może za często nie zabieram głosu w ‘męskich’ dyskusjach ale czasem się przebijam, aby dodać kobiecy punt widzenia. ;)

Bardzo serdecznie dziękuję administracji za docenienie i włączenie mnie do grona moderatorów. W końcu dziewczyna na takim forum to raczej rzadkość. :D

Dziękuję również wszystkim użytkownikom, bo bez nich to forum przecież by nie istniało. Jeśli kogoś w jakikolwiek sposób uraziłam to przepraszam.

Pozdrawiam wszystkich cieplutko. :)

_________________
Ach jak miło jest otrzymać podziękowanie... [img]http://agnes87.ayz.pl/32%20_17_.png[/img]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 10

 Jubileuszowy post
7

Napisane: 2012-10-08, 09:24 
Napisałem właśnie swój [size=150][b][color=#008000]4300[/color][/b][/size] post. Może nie jest bardzo okrągły ale jeżeli zsumujemy cyfry to w wyniku otrzymamy[size=200][b] [color=#008000]7[/color][/b][/size] a siódemka to dla mnie szczęśliwa liczba :)

Jak tu trafiłem? Odpowiedź jest prozaiczna - szukałem w google. :D

[b]Wpadłem tu tylko na chwilę, zostałem na dłużej a teraz mówią do mnie[/b] [b][color=#FF0000]młodszy admin[/color][/b] xD xD xD

A tak na serio: rzeczywiście myślałem, że będę tu tylko przez chwilę ale pobyt na tym Forum cholernie wciąga :D
Przebywam tu od 11 m-cy (na Forum ponad 86 dni), w tym czasie napisałem 4300 postów i dostałem 801 podziękowań.
W tym czasie poznałem zarąbistych ludzi, można rzec [b]Przyjaciół[/b] (z niektórymi utrzymuję również kontakt telefoniczny - jednego znam osobiście) :)

Pamiętam tylko o przyjemnych chwilach na Forum (jeżeli były inne to jakoś ich nie zauważyłem :) ) i mam nadzieję że będzie tak zawsze.

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów a głównie Ekipę Forum i Przyjaciół :)




Podziękowania przyznane za post: 11

 Jubileuszowy post
8
EXPERT MEMBER!
Dołączył(a): 2011-12-20, 19:03
Online: 93d 23h 24m
Posty: 3635
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-10-09, 21:01 
[color=#00BF40][b][size=150]Witam wszystkich serdecznie.[/size][/b][/color]
Nadszedł czas, abym i ja coś tutaj napisał.
[size=150]Jest to mój post nr [color=#408040][b]1600[/b][/color]. [/size]
Pierwszy swój post na tym forum napisałem 2012-03-06, a więc troszkę czasu zleciało.
Będąc tu dosyć długo cichym użytkownikiem, przyglądałem się i sporo naczytałem, przy okazji poznając wielu wspaniałych Kolegów z tego Forum, którym chciałbym teraz serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę.

[b]Wielkie dzięki całemu zespołowi administratorów, moderatorów i Przyjaciół.[/b]

Zapewne wielu z nich się domyśla o kim napisałem, lecz szczególne podziękowania chciałbym skierować do [size=150][color=#FF0040][b]Hubala[/b][/color] i [color=#0040FF][b]Danielosa[/b][/color][/size], dzięki którym bardziej się zainteresowałem nie tylko funkcjonowaniem Wave I, lecz nawet czasem coś tam sobie dodatkowo zmieniałem w softach.

Sporo postów napisanych tutaj skierowanych było do nowych użytkowników, więc i im należą się słowa podziękowań za przyjmowanie porad, choć co niektórzy chyba nawet dzięki temu zgłębili swoją wiedzę w temacie systemu Bada.

Życzę wszystkim dalszych przyjemności z pobytu na tym zacnym forum, z czego i ja jestem bardzo zadowolony.

pozdro for all

_________________
dan


Zobacz profil

Podziękowania przyznane za post: 8

 Jubileuszowy post
9
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-10-12, 21:18 
I na mnie przyszedł czas.

[b]Właśnie dziś piszę swój jubileuszowy [/b][size=200][color=#008000]3000 post[/color][/size]. [b]Nie ukrywam, że okres przez który miałem okazję pisać tyle postów był bardzo ciekawy :)
Jako, że to mój jubileusz, pozwolę sobie troszku przybliżyć wam moją historię tu na forum.[/b]

Pierwszy raz trafiłem tu chyba we wrześniu 2011 (poprzez bada-world.info lub bada-os.info - nie pamiętam). Od tego czasu częste obserwowanie testowych kompilacji Bady 2.0 doprowadziły do tego, że zarejestrowałem się 28 grudnia 2011 roku (powód był prosty - zablokowane linki dla osób niezarejestrowanych). Co ciekawe przez około pół roku moja aktywność na forum wynosiła... 2 posty - z czego wszystkie napisane w temacie z softem Kamilia. Aż przyszedł maj... a konkretnie czternasty dzień tego miesiąca.
Wtedy coś mnie naszło by podzielić się swoimi modyfiakcjami Bady 2.0 które dla siebie robiłem już od dłuższego czasu. Bo w sumie "dlaczego by nie spróbować?".

I wtedy właściwie zaczęła się moja historia na forum. Tutaj muszę od razu podziękować dwóm osobom: [b][color=#b515bf]mańkowi0928[/color][/b] - który to jako pierwszy zainteresował się moją pracą i [b][color=#e10000]Hubalowi[/color][/b] który to jako pierwszy wysłał mi PW ;)

Nie wiem skąd wziął się ten ewenement, że moje mody stały się tak popularne... czyżbym trafił w odpowiedni moment? Bo w sumie Kamilio już od jakiegoś czasu modów nie tworzył tak intensywnie a na forum nie było nikogo kto by się tak na poważnie tym zajmował...

Co ciekawe, mój rozwój na forum był bardzo dynamiczny. Na początku lipca utworzyliśmy 4-osobową ekipę Bada Moderów tworzących oficjalne softy B-W potem 13 lipca zostałem odznaczony medalem Bada Moderów, trzy dni później otrzymałem rangę przyjaciela by 21 sierpnia zostać Moderatorem. To dla mnie niezwykły zaszczyt uczestniczyć aktywnie w rozwoju forum i mu pomagać.

[size=120][color=#008000]W tym momencie dziękuję WSZYSTKIM którzy mi zaufali i mam nadzieję, że dalej będę tego godny. Dziękuję również wspaniałej ekipie forum z którą przyszło mi współpracować.[/color][/size]

Czy to pół roku nieaktywności było czasem straconym? Kto wie... może tak. Ale czy gdybym od początku był aktywny, wtedy osiągnąłbym tyle ile teraz? Nie wiem... i nigdy się nie dowiem :)

Na sam koniec troszkę statystyk by nie odróżnić się bardzo od reszty ;)

[color=#000080]Do dzisiaj napisałem [b]3000[/b] postów z czego ponad [b]10 przypada na dzień[/b][/color]
[color=#BF0000]Na forum jestem od [b]289 dni[/b] z czego przebywam tu już [b]27 dni i 4 godziny[/b][/color]
[color=#008000]Dostałem [b]591[/b] podziękowań[/color]
[color=#FF8000]Udostępniłem na forum [b]26[/b] modyfikacji softów dla Wave/Wave II[/color]


Jeszcze raz wszystkim dziękuję i pozdrawiam. Mam nadzieję, że na forum dobiję i 6000 postów i dalej będzie tak samo przyjemnie jak teraz :)



Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 11

 Jubileuszowy post
10
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-09, 23:32
Online: 7d 9h 22m
Posty: 313
Podziękowań: 46
Podziękował: 49
Model: Lg G2
Firmware: 4.4.2
Operator: orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-10-13, 04:07 
Witam :) Moj dorobek jest nieco skromniejszy, bo wlasnie pisze [b][color=#0000BF]300[/color][/b] posta :D Ale bardzo sie zdziwilem, bo przeczytałem ten temat i nie sadziłem ze trafie po prostu idealnie w liczbe :)
Dziekuje wszystkim za podziekowania. To juz ponad 7 dni ciaglego siedzenia na forum oraz w styczniu bedzie 2 lata.
Oczywiscie najwieksze podziekowanie ode mnie dla forum, bo nauczyłem sie tu dużo, dowiedziałem bardzo wiele i użytkowanie wave'a bez Was nie bylo by nawet w 50% takie fajne :) Pozdrawiam ;)



Zobacz profil

Podziękowania przyznane za post: 8

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download