Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 1, 2  Następna strona
 2 lata istnienia forum. Wiecie, że to dziś? :)
1
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-16, 22:37
Online: 173d 14h 55m
Posty: 1457
Lokalizacja: Białystok
Podziękowań: 370
Podziękował: 1351
Model: S8500, SGS+, 4X HD
Firmware: Zawsze najnowsze
Operator: T-Mobile, Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-11-13, 17:31 
[b]Witam![/b]

Wstając dziś rano spojrzałem na telefon i zobaczyłem magiczną datę, [b]13 listopad[/b]. Jeszcze zaspany pomyślałem, [b]o kurde, żona ma urodziny, zapomniałem!![/b] Poszedłem do kuchni zrobić kawkę i w czasie jej robienia coś mnie ruszyło, że chyba już w tym roku świętowaliśmy z nią. Po chwili [b]przypomniałem sobie[/b], że żona miała miesiąc temu. Jak co dzień [b]kawka + laptop = forum[/b]. Odpalam wszystkie najpotrzebniejsze mi rzeczy, w tym gg. Patrzę, a tu [b]wiadomość od gg urodzinowa, już wiedziałem co za piękna i kochana przeze mnie istota święto, to Pani bada-world ;)[/b] (Pierwotnie badaworld) Zauważcie jak ważnym dla mnie jest to forum jeśli potrafię [b]pomieszać tak ważne daty[/b] :) Początkowo chciałem podsumować wszystkie najistotniejsze fakty w życiu forum, ale pomyślałem, że było by to bez sensu ponieważ był by to tylko mój punkt widzenia. Może [b]wy, użytkownicy,[/b] w szczególności starsza załoga przypomnicie najważniejsze chwile/fakty/wydarzenia w życiu forum? ;)

Od siebie dołożę statystyki forum w okresie 2 letnim z Google Analytics ([b]niestety od 22 stycznia 2011[/b], wcześniejsze przepadły).

Odwiedziło nas [b]1.310.000[/b] unikalnych użytkowników
Zanotowaliśmy [b]21.615.000[/b] odsłon
Użytkownik spędził na stronie średnio [b]6 minut[/b] przeglądając [b]7 stron[/b].
14% odwiedzin pochodzi zza granicy, głównie: Niemcy, Anglia, Indie, Hiszpania, Francja, Czechy, Włochy i Turcja (Top 10)
Przełomowym dniem w statystykach był 2 styczeń 2012 roku w którym zanotowaliśmy[b] 86.000 odsłon[/b].

[b]Czekam na wasze posty

Pozdrawiam![/b]

_________________
[url=http://bada-WORLD.pl][img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/theme/banery/podpis1.png[/img][/url]
[color=#0080BF][b]Twoje ogólnopolskie forum o platformie bada OS![/b][/color]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 2 lata istnienia forum. Wiecie, że to dziś? :)
2
MEMBER!
Dołączył(a): 2012-04-09, 15:59
Online: 7d 10h 7m
Posty: 208
Podziękowań: 12
Podziękował: 9
Model: Wave y
Operator: Plus
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-11-13, 18:33 
Sto lat ! Chociaż Bada słabnie i powoli umiera, życzę następnych 2 i jeszcze więcej lat aktywności tego forum. ;D
Pozdrawiam.



Zobacz profil


 2 lata istnienia forum. Wiecie, że to dziś? :)
3
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-08-10, 18:42
Online: 34d 14h 26m
Posty: 2404
Lokalizacja: Mielec
Podziękowań: 212
Podziękował: 142
Model: GT-S5330
Firmware: S5330XXLD1
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-11-13, 22:31 
Starsza załoga już wypadła, prawie cała(strzelam na oko, że 3/4)
A ja znów, rok później pomyliłem się pisząc życzenia urodzinowe. Znów myślałem, że to Twoje urodziny :D
Ale oblane są, bynajmniej przeze mnie. :)
Teraz liczymy, że forum utrzyma się jeszcze co najmniej dwa lata albo i 100 lat!
:polewaj:

_________________
[size=120][b][i]Dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce..
[/i][/b][/size]

» Wszystkie [url=http://techmaniak.tv]wideotesty[/url] techManiaK-a w jednym miejscu


Zobacz profil Gadu-Gadu


 2 lata istnienia forum. Wiecie, że to dziś? :)
4
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-13, 16:07
Online: 133d 23h 49m
Posty: 5340
Lokalizacja: Ze świata
Podziękowań: 1008
Podziękował: 477
Model: Note 3
Firmware: Android 5.0
Operator: Virgin Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2012-11-13, 22:56 
Najlepszego w takim razie dla forum i wszystkich użytkowników które je utrzymują. Mam nadzieje że forum będzie przynajmniej drugie tyle działało (biorąc pod uwagę sytuację platformy bada) albo najlepiej ze sto lat :D
Btw, czyli jak się tu zarejestrowałem dokładnie 2 miesiące po starcie forum, fajnie wiedzieć :)

_________________
[center][img]http://haft.blox.pl/resource/strzalka_w_dol.gif[/img]

[url=http://bit.ly/FAQ_bada2][img]http://i.imgur.com/L84CL.gif[/img][/url][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 2 lata istnienia forum. Wiecie, że to dziś? :)
5

Napisane: 2012-11-13, 23:27 
Czyli dziś mamy 2 urodziny, w przypadku dziecka to dopiero początek jego drogi życiowej ale dwa lata istnienia takiego Forum to już "wiek dojrzały".

Życzyć wypada by trwało jak najdłużej (czytaj: trzeba nam nowych softów i modów, nowych pomysłów i coraz więcej Uczestników) :)





 2 lata istnienia forum. Wiecie, że to dziś? :)
6
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-13, 14:18
Online: 18d 21h 42m
Posty: 289
Podziękowań: 15
Podziękował: 29
Model: S8500
Firmware: TurkoCFW V10
Operator: T-Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-11-14, 00:05 
Jak dziś pamiętam masową przesiadkę z pewnego konkurencyjnego forum 13 listopada :p Zawsze po nowe informacje i tutoriale wpadałem (i nadal wpadam) tutaj. To forum to chyba jedyna sensowna, od początku do końca, rzecz w świecie Bady :)
Tak trzymać!



Zobacz profil Gadu-Gadu


 2 lata istnienia forum. Wiecie, że to dziś? :)
7
MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-09-02, 09:12
Online: 12d 5h 55m
Posty: 215
Podziękowań: 12
Podziękował: 44
Model: s8500
Firmware: LG1-Lite
Operator: Virgin Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (2)
Napisane: 2012-11-14, 00:24 
Dalszych WYSOKICH LOTÓW Forum Bada-World !



Zobacz profil


 2 lata istnienia forum. Wiecie, że to dziś? :)
8
Moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-14, 03:58
Online: 170d 19h 23m
Posty: 5197
Podziękowań: 1352
Podziękował: 350
Model: Wave S8500
Firmware: XPKJ1 - bada 2.0
Operator: Orange/Orange Free
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (2) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum.
Napisane: 2012-11-14, 01:33 
Czy tylko mi się wydaje, że to jednak 2 lata plus parę miesięcy? Ja konto zakładałem we wrześniu a już było normalnie jako badaworld.pl. Tak mi się wydaje.

[i]Może wy, użytkownicy, w szczególności starsza załoga przypomnicie najważniejsze chwile/fakty/wydarzenia w życiu forum?[/i]
Z faktów, które pewnie tylko stara gwardia pamięta.
Jak jeszcze forum było pod domeną bez myślnika, oprócz jednego konkurencyjnego forum (dzisiaj już chyba umarło), było także forum bezpośrednio przy blogu Mateja, które zostało połączone z badaworld.pl i przeniesione zostały też stamtąd wszystkie posty i konta. Dlatego na liście użytkowników Matej ma najwcześniejszą datę dołączenia. Potem przez jakiś czas Matej z blogiem i forum się odłączyli, potem znowu wrócił i został tylko przy samym blogu.
Pamiętam, że jak dołączałem we wrześniu, to jeszcze się toczyły dyskusje o kuponach do Samsung Apps 40 PLN, które rozdawane były w sierpniu tamtego roku i jak wiele osób wykorzystywało je na ówczesne gry i aplikacje, głównie Picsel Smart Office, która była najdroższą aplikacją wtedy.
Tamta stara skórka była fatalna. Ówczesne logo też.
Pamiętam też entuzjazm z powodu możliwości podmieniania aplikacji. I jaki ruch wtedy był w dziale z grami. Pierwsze softy z nową wersją bady 1.2. Wtedy nie było takiego zainteresowania softami jak teraz. Teraz w softach jest największy ruch.
Pamiętam też tą zrzutkę na pierwszą nawigację jaka miała wyjść na badę. I wprowadzenie kilku zmian dotyczących widoczności linków (wymagane 20 postów), które potem zostało poszerzone o cały dział download. Ciekawe kto to jeszcze pamięta. Ile spamu wtedy się pojawiło. Nawet jak później ograniczono to tylko do linków i 4 postów.
O ile pamiętam to w tamtym czasie zacząłem coś pisać na forum (wciąż pamiętam swój pierwszy post, bez sprawdzania). I tak to jakoś leciało. Pamiętam potem jak mnie na shoutboxie obgadywali, że niby chcą mnie na moda, bo siedziałem wtedy i pisałem sporo na forum (podobnie jak obecnie na przykład Hubal i Altair). Co za głupi pomysł.
Pamiętam tamten konkurs na projekt nowego loga forum, nie pamiętam już co było nagrodą.
Szybko to zleciało. Ciężko nawet teraz sobie przypomnieć szczegóły co się w tym czasie wydarzyło. Pamiętam jeszcze w miarę dobrze jak wxtester dołączył do ekipy.
Resztę lepiej pewnie pamiętają nowsi użytkownicy.

W każdym razie ja sporo zawdzięczam forum. Oby działało jeszcze następne 2 lata, żebyśmy mogli wtedy życzyć kolejnych 2 lat.

Pozdrawiam.

_________________
[center][url=http://bit.ly/trzebiat][img]http://dl.dropbox.com/u/24285319/Z/New.png[/img][/url][/center]


Zobacz profil


 2 lata istnienia forum. Wiecie, że to dziś? :)
9
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-09, 22:55
Online: 67d 8h 42m
Posty: 1531
Lokalizacja: Poznań
Podziękowań: 236
Podziękował: 204
Model: S8500 sgs3
Firmware: KF3, 4.1.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (2)
Napisane: 2012-11-14, 02:07 
Masz racje [b][color=#1073c9]Trzebiat[/color][/b], forum chyba miało wcześniej urodziny :D. Sam mam date rejestracji 9 września 2010. Pamiętam jak rozsyłane byłby wiadomości na forum ******wave aby przejść na badaworld.pl . Tym bardziej, że watero ma datę rejestracji 16 sierpnia :trollface:

_________________
Jeśli pomogłem to kliknij po prawej stronie mojego postu -->[img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img]
Do wszystkiego można się przyzwyczaić...


Zobacz profil


 2 lata istnienia forum. Wiecie, że to dziś? :)
10
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-16, 22:37
Online: 173d 14h 55m
Posty: 1457
Lokalizacja: Białystok
Podziękowań: 370
Podziękował: 1351
Model: S8500, SGS+, 4X HD
Firmware: Zawsze najnowsze
Operator: T-Mobile, Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-11-14, 04:12 
Bo miałem tak na forum mateja i zostało razem z bazą 1200 postów. Widocznie niektórzy z was też tam mieli i dlatego tak się dzieje ;) b-w ruszyło pamiętnego 13 listopada 2010r :)

_________________
[url=http://bada-WORLD.pl][img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/theme/banery/podpis1.png[/img][/url]
[color=#0080BF][b]Twoje ogólnopolskie forum o platformie bada OS![/b][/color]


Zobacz profil Gadu-Gadu


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 1, 2  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download