Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 Poprzednia strona  1, 2, 3
 Problem z reklamami na desktopie
21
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-30, 13:02
Online: 27d 45m
Posty: 675
Lokalizacja: Gdynia
Podziękowań: 195
Podziękował: 77
Model: S8530
Firmware: MIUI 6.2
Operator: orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2013-03-08, 10:57 
Ja wpłaciłem kasę bo, zyskałem z tego forum dożo pomocy od moderów, a przede wszystkim WIEDZY .Jako jeden z najstarszych z tego forum(tego nie wiem na pewno) xD to dla mnie cenniejsze niż to co wpłaciłem.Dzięki Watero - trzymaj się, bada może i padła ale atmosfera na tym forum jest OK.

_________________
Moje małe hobby. [code] http://chomikuj.pl/andrenak/Galeria [/code]


Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Problem z reklamami na desktopie
22

Napisane: 2013-03-08, 12:39 
Ja też wpłacałem ale nie po to żeby coś osiągnąć ale dlatego, że lubię to Forum, sprawia mi to przyjemność - spędzanie tu czasu a jak widać spędzam go tu bardzo dużo :D





 Problem z reklamami na desktopie
23
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-06-08, 20:12
Online: 124d 6h 57m
Posty: 1277
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękowań: 745
Podziękował: 1370
Model: Wave 3,SGS 4
Firmware: Turko CFW V 3.1
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (5) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-03-08, 12:41 
[b][color=#ff0000]watero[/color][/b], i tyle w tym temacie!! Ja wspomagam i wspomagał będę bo dzięki temu forum mam dostęp do wszystkich nowości na mój badafon i poznałem superowych ludzi. W poniedziałek z jednym z nich będę "piwkował" w moim mieście ;)

_________________
[color=#0040BF]Pomogłem ? Kliknij --------> [/color] [img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img]
[color=#0000BF]To nic nie kosztuje, a daje satysfakcję :-)[/color]

>> Wszystkie [url=http://techmaniak.tv]wideotesty[/url] techManiaK-a w jednym miejscu<<


Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Re: Odp: Problem z reklamami na desktopie
24
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-04-18, 05:51
Online: 4d 10h 39m
Posty: 167
Podziękowań: 13
Podziękował: 7
Model: Galaxy Nexus, N7
Firmware: Jelly Bean 4.2.1
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-03-08, 19:10 
Wspomógł em forum drobnym przelewem, pisałem do watero ale nie otrzymałem odpowiedzi. Kasa do Was dotarła/nie dotarła?



Zobacz profil


 Problem z reklamami na desktopie
25
Staż: 30%
Dołączył(a): 2010-12-11, 19:14
Online: 2d 4h 24m
Posty: 46
Podziękowań: 1
Podziękował: 10
Model: s8500
Firmware: badaOS ;)
Operator: Tea Mobajl
Napisane: 2013-03-08, 21:16 
[quote="watero"]Moja odpowiedź: Poświęciłem wiele tygodni na rzeczowe przejrzenie i wdrożenie wszystkich dostępnych firm i form reklamowych. Po blokadzie adsense jedyną alternatywą która ma jakikolwiek sens jest evolutionmedia + adkontekst. Kto jest dłużej na tym forum może zaobserwować, że raz na kilka miesięcy jest kilka dni.tygodni w których mixujemy reklamy by sprawdzić co może przynieść jakikolwiek przychód. Oczywiście pomijam wszystkie sieci w których uzbieraliśmy minimum, a pieniędzy nigdy nie było widać. Być może was zaskoczę, ale i tak kilka form zablokowałem przy podpisywaniu umowy aby nie wkurzać siebie i was, a zostawiłem co mniej inwazyjne. Rozumiem wasze rozczarowanie i szczerze to się nie dziwię bo czasem można się na prawdę wkurzyć, ale mając na uwadze dobro forum można to przecierpieć. To forum to nie firma, a więc nie ma tu księgowego i dokładnego rozliczania każdych 50 groszy. Wspomagasz forum bo masz ochotę, uważasz, że pomogło Ci na tyle, że w taki sposób możesz się zrewanżować. Od początku powtarzaliśmy, że za realne pieniądze nic u nas nie można kupić. Ranga/odznaczenie itp jest jedynie formą podziękowania, a nie kupioną rzeczą. Jeżeli nie ufasz, że rozdysponujemy daną kwotę w 100% na forum i w dobrej wierze to po prostu nie wpłacaj tych pieniędzy, a skocz z kimś na snickersa lub piwo. Żeby było jasno i szczerze - nieraz zostawało kilka groszy za które można było kupić prawie skrzynkę piwa, ale uważam również, że przez pierwszy rok istnienia forum nie zarabiało, a momentalnie rosło i sam pokrywałem wszystkie koszty związane z hostingiem, grafiką, programowaniem itp (Nie licząc pomocy osób zaangażowanych w tworzenie i pomoc). Ja wam nigdy nie wypomniałem swojego poświęcenia małżeństwa, czasu, pieniędzy i nerwów, a więc i wy mi nie wypominajcie jak pod koniec miesiąca zostanie 20zł wolnych pieniędzy... Jestem pracownikiem Poczty Polskiej oraz sędzią kolarskim, dorabiam też gdzie i jak mogę, a więc forum to jedynie hobby i pasja, a nie sposób na zarobek. Nie mam samochodu, nie mam mieszkania, nie mam drogich ciuchów, a więc mi się nie przelewa. Robię co mogę i jak mogę...

Pozdrawiam![/quote]
Wzruszyłem się. Chyba przeleję Ci pół mojej wypłaty i nie chcę za to żadnego uprzywilejowanego statusu, a jak Ci trochę zostanie (dużo zarabiam), to sobie kupisz kolejny telefonik i kwiaty żonie.



Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Problem z reklamami na desktopie
26
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-30, 13:02
Online: 27d 45m
Posty: 675
Lokalizacja: Gdynia
Podziękowań: 195
Podziękował: 77
Model: S8530
Firmware: MIUI 6.2
Operator: orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2013-03-08, 22:05 
Od razu wiedziałem źe nie o kasę tu chodzi Żal..

_________________
Moje małe hobby. [code] http://chomikuj.pl/andrenak/Galeria [/code]


Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 Poprzednia strona  1, 2, 3
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download