Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7
 [Opinie] Autoryzowany serwis samsunga w Białymstoku - TELFAX
1
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-16, 22:37
Online: 173d 14h 55m
Posty: 1457
Lokalizacja: Białystok
Podziękowań: 370
Podziękował: 1351
Model: S8500, SGS+, 4X HD
Firmware: Zawsze najnowsze
Operator: T-Mobile, Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2011-07-23, 17:54 
Witam!

"Akcja" miała miejsce bardzo dawno temu. Otóż gdy tylko kupiłem wave (orange) dość intensywnie zacinał mi się, a czasem resetował. Postanowiłem więc przejść się do serwisu by zasięgnąć rady. Nie chciałem flashować ponieważ w nowszych softach nie było nic specjalnie nowszego, a szkoda mi było gwarancji. Tak więc zadzwoniłem, dowiedziałem się o adres i pojechałem. Pomijam fakt, że serwis jest umiejscowiony w takim miejscu, że bez pomocy ludzi nie udało by się go odnaleźć.

Malutka klitka, na drzwiach stara naklejka siemensa, jakieś stare ericssony - wygląda jak komis prowadzony przez emeryta. Wchodzę z żoną, kulturalnie mówię z uśmiechem na twarzy "dzień dobry!", mój zapał zgasł szybko gdy zobaczyłem starszego posiwiałego faceta z gburowatą miną, aparatem słuchowym i zmęczonymi oczyma. Bez odpowiedzi na moje przywitanie pyta "o co chodzi?". przedstawiłem mu sytuację, a tu nagle w słowo wchodzi mi nasz główny bohater "a jaki to telefon?", moja odpowiedź - Samsung Wave S8500. Nie dokończyłem mówić "osiem tysięcy pięćset", a tu strzał - Gwarancja i faktura lub paragon. Odpowiadam Panu - "Niestety nie mam przy sobie, przyszedłem tylko po radę co z...", zanim dokończyłem słowo "zrobić" Pan wstał, nachylił się i bardzo głośno oraz agresywnie krzyknął "To proszę przyjść z gwarancją, do widzenia". żona zrobiła krok w tył, a ja jak zamurowany! Otworzyłem drzwi, pozwoliłem wyjść żonie, stanąłem do "Pana" bokiem, spojrzałem na twarz i mówię "No to kur** do widzenia". Wymiana spojrzeń i tak oto skończyła się historia.

Reasumując - Siedzi tam podstarzały facet który myśli, że będąc agresywnym będzie miał mniej pracy. Myślę, że gdy trafi u kogoś na gorszy dzień to za takie rzucanie się dostanie, ale strzała w łeb.

_________________
[url=http://bada-WORLD.pl][img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/theme/banery/podpis1.png[/img][/url]
[color=#0080BF][b]Twoje ogólnopolskie forum o platformie bada OS![/b][/color]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 [Opinie] Autoryzowany serwis samsunga w Białymstoku - TELFAX
2
MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-03-18, 19:28
Online: 25d 10h 58m
Posty: 231
Lokalizacja: AlwerniA
Podziękowań: 43
Podziękował: 24
Model: HTC One X
Firmware: 1.29
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-07-23, 18:26 
Ja to po dzisiejszej wpadce z serwisem w Chrzanowie nie mogę się do gościa dodzwonić. Postękałbym chętnie na jego skur...ły serwis ;P

_________________
[img]http://dl.xda-developers.com/attachdl/678ee3595a7e66b63d418e5225617c42/502925db/1/2/3/7/3/6/2/byviti_One_x.png[/img]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 [Opinie] Autoryzowany serwis samsunga w Białymstoku - TELFAX
3
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-08, 12:56
Online: 12d 13h 21m
Posty: 1124
Lokalizacja: Supraśl
Podziękowań: 45
Podziękował: 6
Model: Lg L9/Nokia 5300
Firmware: 4.1.2
Operator: Play,Orange,A 2,Lyca
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-07-23, 21:11 
Ja parę razy dawałem tam różne telefony i nie miałem żadnych problemów parę razy sony ericssony,wave też chociaż nic nie zrobili bo bug dotyczył softu brandowanego z tego powodu tam poszedłem,przez to musiałem wgrać nie brandowany soft samemu.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 [Opinie] Autoryzowany serwis samsunga w Białymstoku - TELFAX
4
Staż: 75%
Dołączył(a): 2010-12-20, 18:57
Online: 20d 8h 38m
Posty: 114
Podziękowań: 6
Podziękował: 3
Model: Wave/Galaxy S II
Firmware: 1.0/2.3.5
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-07-23, 22:44 
Też miałem nieprzyjemność tam być, miałem uszkodzony głośnik fabrycznie. Faktycznie, odnaleźć to coś trochę trwało, jak znalazłem budynek to potem szukałem wejścia odpowiedniego... Naprawa przebiegła szybko i sprawnie. Poza tym to raczej nie serwis, oni przyjmują telefon i gdzieś odsyłają...



Zobacz profil


 [Opinie] Autoryzowany serwis samsunga w Białymstoku - TELFAX
5
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-08, 12:56
Online: 12d 13h 21m
Posty: 1124
Lokalizacja: Supraśl
Podziękowań: 45
Podziękował: 6
Model: Lg L9/Nokia 5300
Firmware: 4.1.2
Operator: Play,Orange,A 2,Lyca
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-07-24, 09:42 
Zależy pewnie co jest z telefonem



Zobacz profil Gadu-Gadu


 [Opinie] Autoryzowany serwis samsunga w Białymstoku - TELFAX
6
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-08-02, 08:45
Online: 17m
Posty: 1
Napisane: 2011-08-02, 09:02 
Zdecydowanie odradzam, ten Pan o którym mowa wyżej nie ma żadnego szacunku do ludzi. Kreci,kombinuje, bierze telefon tylko po to by mieć sztukę i wziąć za to kaskę od producenta, a telefon zwraca po tygodniu nienaprawiony(kiedy z góry wiedział jakie są usterki i mógł powiedzieć prawdę). Poza tym sama osoba tego Pana odrzuca, jego tonacja bleee chyba czuje się kimś kim nie jest i zatrzymał się na czasach komunizmu... dziwi mnie że wogóle ktoś tam jeszcze do niego przychodzi (zapewniam że jak ktoś raz był to więcej nie przyjdzie), przecież w dzisiejszych czasach takie zachowanie wobec klienta jest nie do przyjęcia. Omijajcie jak największym łukiem!



Zobacz profil


 [Opinie] Autoryzowany serwis samsunga w Białymstoku - TELFAX
7
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-10, 20:35
Online: 36d 6h 43m
Posty: 1067
Podziękowań: 103
Podziękował: 39
Model: S8500
Firmware: LB4
Operator: play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-08-02, 23:03 
Jeśli to jest autoryzowany serwis samsunga to możeby tak napisać do tej firmy, co to się dzieje tam? Po za tym koleś powinien naprawić telefon, jednak z powodu braku karty gwarancyjnej mógł pobrać jakąś opłatę, a nie od razu wyrzucać. Jakby któryś serwis by tak traktował klientów w moim mieście to by sprawa się tak rozgłośniła, że koleś musiałby zamknąć lokal (już 2 się przekonało że nie warto takich numerów robić), jednak nie były to autoryzowane serwisy.

_________________
Post roku? :)
[spoiler]Jeśli jesteś na tyle niedoinformowany i twierdzisz, że WP7.8 to tylko nowy wygląd, to dalej udowadnia moją powyższą tezę
[...]
Czy ja mówiłem coś o wyglądzie interfejsu? Fakt jest faktem, że chodzi płynniej i nie zaprzeczysz temu[/spoiler]


Zobacz profil Gadu-Gadu


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download