Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 425 Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 43  Następna strona
 S8600BSLD2_LL1_XEO_Danielos
151
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-06-23, 00:12
Online: 6d 19h 15m
Posty: 276
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Podziękowań: 17
Podziękował: 13
Model: s8600
Firmware: co rusz inne :)
Operator: T-debile :)
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-12-09, 20:06 
Panie i Panowie po kilku dniach korzystania z telefonu stwierdzam, że:
- jakość rozmów jest bardzo dobra (XEO) zarówno po mojej stronie jak i rozmówcy
- telefon nie zresetował się ani razu, a miałem dziś iście gorącą linię przez cały dzień (dziesiątki rozmów, sms) i zero marudzenie z jego strony ;)
- bardzo dobra współpraca z systemem audio w samochodzie, nie potrafię tego racjonalnie wyjaśnić ale wcześniej zrywało połączenie poprzez BT a teraz jest stabilne
- Stara blokada (strzałki) - działają powiadomienia sms oraz nieodebrane połączenia. (nie przepadam za nią, ale staram się do niej przekonać)
- belka z 5 pozycjami a w szczególności opcja wł/wył danych pakietowych - strzał w 10. Poprawa ergonomii. Działa bez zastrzeżeń.
- apetyt na baterię również nie budzi zastrzeżeń.
- możliwość spersonalizowania wyglądu poprzez wybór klawiatury, belki etc.. powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Podsumowując - polecam z czystym sumieniem. Nie piszę tego, aby wylewać na kogoś hektolitry wazeliny, lecz aby przekonać wszelkich niedowiarków, że z naszych badafonów da się jeszcze wiele wykrzesać, a to dzięki grupie zapaleńców :D Dziękuję :)

_________________
"Geniusz ma granice, ale głupota nie jest tak upośledzona."


Zobacz profil Gadu-Gadu


 S8600BSLD2_LL1_XEO_Danielos
152
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-12-09, 20:10 
[b]Stilu[/b], zmień sobie jeszcze region code np. na KOR. TMH chyba już testowałeś, nie?



Zobacz profil Gadu-Gadu


 S8600BSLD2_LL1_XEO_Danielos
153
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-06-08, 20:12
Online: 124d 6h 57m
Posty: 1277
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękowań: 745
Podziękował: 1370
Model: Wave 3,SGS 4
Firmware: Turko CFW V 3.1
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (5) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-12-09, 21:02 
[quote="aquarius"]Panie i Panowie po kilku dniach korzystania z telefonu stwierdzam, że:
- jakość rozmów jest bardzo dobra (XEO) zarówno po mojej stronie jak i rozmówcy
- telefon nie zresetował się ani razu, a miałem dziś iście gorącą linię przez cały dzień (dziesiątki rozmów, sms) i zero marudzenie z jego strony ;)
- bardzo dobra współpraca z systemem audio w samochodzie, nie potrafię tego racjonalnie wyjaśnić ale wcześniej zrywało połączenie poprzez BT a teraz jest stabilne
- Stara blokada (strzałki) - działają powiadomienia sms oraz nieodebrane połączenia. (nie przepadam za nią, ale staram się do niej przekonać)
- belka z 5 pozycjami a w szczególności opcja wł/wył danych pakietowych - strzał w 10. Poprawa ergonomii. Działa bez zastrzeżeń.
- apetyt na baterię również nie budzi zastrzeżeń.
- możliwość spersonalizowania wyglądu poprzez wybór klawiatury, belki etc.. powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Podsumowując - polecam z czystym sumieniem. Nie piszę tego, aby wylewać na kogoś hektolitry wazeliny, lecz aby przekonać wszelkich niedowiarków, że z naszych badafonów da się jeszcze wiele wykrzesać, a to dzięki grupie zapaleńców :D Dziękuję :)[/quote]
Popieram w 100% !!!

_________________
[color=#0040BF]Pomogłem ? Kliknij --------> [/color] [img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img]
[color=#0000BF]To nic nie kosztuje, a daje satysfakcję :-)[/color]

>> Wszystkie [url=http://techmaniak.tv]wideotesty[/url] techManiaK-a w jednym miejscu<<


Zobacz profil


 S8600BSLD2_LL1_XEO_Danielos
154
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-06-12, 16:57
Online: 19d 7h 29m
Posty: 518
Lokalizacja: Kraków
Podziękowań: 37
Podziękował: 30
Model: Xperia L
Firmware: Android 4.1.2
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-12-09, 21:05 
Ja w sumie dopiero od jutra zacznę testy bo soft wgrałem wczoraj, ale dzisiaj cały dzień poświeciłem na to żeby coś wkońcu zespoofować do mojej fali z powodzeniem i w końcu po wielu kombinacjach się udało. Mam nadzieję, że koledzy wyżej mają rację w stosunku do softu:)



Zobacz profil


 S8600BSLD2_LL1_XEO_Danielos
155
Staż: 5%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-12-08, 21:18
Online: 6h 49m
Posty: 11
Podziękowań: 1
Model: 8600
Operator: Play
Napisane: 2012-12-09, 21:20 
[b][color=#1073c9]Danielos[/color][/b], z KOR to kombinowałem przy poprzednim sofcie co wygrywałem od Bibola i wychodziły dziwne fazy z numerem, który był zapisany a jak dzwonił do mnie to wyskakiwało z prefiksem jako numer, którego nie mam zapisanego.
Pogodzę się z tym bo ten soft jest wygodniejszy i bardziej wybajerowany, nic nie wywala do pulpitu, nie tnie się nic jak na razie, więc zostaję przy tym.:)
Jeśli są zamierzone jakieś dalsze działania w tym kierunku to życzę powodzenia bo w sumie tutaj jest nadzieja, bo postępu ze strony Samsunga nie widać ;P



Zobacz profil


 S8600BSLD2_LL1_XEO_Danielos
156
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-21, 15:51
Online: 13d 7h 16m
Posty: 618
Podziękowań: 128
Podziękował: 43
Model: S8600
Firmware: FRMA2_MC3K7
Operator: ERA/T-MOBILE
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada.
Napisane: 2012-12-09, 21:27 
zauważyłem jeszcze jedno - kies w końcu przywraca apki na kartę pamięci a nie tylko do telefonu....

_________________
Live long and prosper... Brak wyboru to też wybór :( ......


Zobacz profil


 S8600BSLD2_LL1_XEO_Danielos
157
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-06-23, 00:12
Online: 6d 19h 15m
Posty: 276
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Podziękowań: 17
Podziękował: 13
Model: s8600
Firmware: co rusz inne :)
Operator: T-debile :)
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-12-09, 23:45 
A ja zauważyłem, przeglądając google mapy dołączone do softu, że mam za miedzą kort tenisowy, a ja głupi od lat myślałem, że to tylko pole kukurydzy :D a tu proszę - rakiety w dłoń i gramy ;) [img]http://www.makanet.pl/kort.jpg[/img]

[color=#FF0000]//Staraj się nie używać soczystych słów nawet z kropkami bo i tak wszyscy wiedzą o co chodzi. Hubal[/color]


Ostatnio edytowano 2012-12-10, 00:41 przez aquarius, łącznie edytowano 1 raz _________________
"Geniusz ma granice, ale głupota nie jest tak upośledzona."


Zobacz profil Gadu-Gadu


 S8600BSLD2_LL1_XEO_Danielos
158
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-12-10, 00:15 
[b]aquarius[/b], wiesz, wujek gugle się nie myli ;) Widocznie pole kukurydzy to ukryty kort :D To kiedy nas zapraszasz na meczyk? :)

Na poważnie, to cieszę się, że sofcik wam służy. Jak widać wiele tygodni harówy nie poszło na marne ;)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 S8600BSLD2_LL1_XEO_Danielos
159
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-06-23, 00:12
Online: 6d 19h 15m
Posty: 276
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Podziękowań: 17
Podziękował: 13
Model: s8600
Firmware: co rusz inne :)
Operator: T-debile :)
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-12-10, 00:44 
[b][color=#1073c9]Danielos[/color][/b], dla Ciebie kawałek rakiety oraz piłeczka zawsze się znajdzie. :D Tylko .... muszę w wolnej chwili ten kort znaleźć :D
A poważnie to naprawdę kawał dobrej, solidnej i przede wszystkim przemyślanej roboty.

_________________
"Geniusz ma granice, ale głupota nie jest tak upośledzona."


Zobacz profil Gadu-Gadu


 S8600BSLD2_LL1_XEO_Danielos
160
Staż: 0%
Dołączył(a): 2012-09-20, 19:32
Online: 3h 1m
Posty: 2
Model: Wave 3
Firmware: 2.0
Operator: play
Napisane: 2012-12-10, 11:28 
[quote="Camel"]Pytanie natury technicznej. Jest to mod na podstawie softu który dla Polski nie wyszedł, wobec tego mam pytanie: Czy jest w nim obecna darmowa licencja nawigacji Route 66 na Polskę jak w najnowszym officialu ?[/quote]

Tak, R66 działa tak samo jak w oryginalnym sofcie.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 425 Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 43  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download