Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 379 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna strona
 Re: Sygic Mobile Maps 10 - mapy Polski i Europy
11
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-03-05, 21:21
Online: 5h 13m
Posty: 4
Model: Wave
Firmware: 1.2
Operator: Era
Napisane: 2011-03-05, 23:02 
QmarXX, masz rację! Antywir mi blokował i skurczysyn nawet nie poinformował o tym - już wyleciał i nie chcę go widzieć ;)

Jakos nie idzie... :(

W ogóle czy to normalne, że nie mam takiego katalogu jak .\__@@bada_applications@@__\c0h9tw1o08\Res\Maps?

Mam za to .\__@@bada_applications@@__\OspHomeExt\c0h9tw1o08\Data i .\__@@bada_applications@@__\OspHomeExt\c0h9tw1o08\Share, które są puste. Czy w takim razie mam stworzyć katalog .\__@@bada_applications@@__\c0h9tw1o08\Res\Maps czy .\__@@bada_applications@@__\OspHomeExt\c0h9tw1o08\Res\Maps?

Tak czy inaczej, gdzie bym nie stworzył, to po wrzuceniu tam map ściągniętych z torrenta zapodanego na pierwszej stronie nic nie działa i Sygic w ogóle nie widzi mapy Polski, jest tylko Grecja. Gdzie mam umieścić te mapy i czy same pliki pol.nhs i pol.pak czy muszą one być w folderze "pol" tak, jak przyszły w torrencie? Rozumiem, że ten plik MLM z torrenta też trzeba wrzucić zamiast tego na pierwszej stronie?, tj:

[PRODUCT:SMM10 Europe]
name=SMM10 Europe
tts=no
sdk=no
truckAttr=no
premiumPOI=no
exPostals=yes
speedcam=SCDB:WORLD:2012.03
maps=TA:WORLD:2012.03



Zobacz profil


 Re: Sygic Mobile Maps 10 - mapy Polski i Europy
12
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-02-12, 16:50
Online: 4d 9h 55m
Posty: 470
Lokalizacja: Dolnośląskie
Podziękowań: 66
Podziękował: 42
Model: GT-I9100
Firmware: 4.0
Operator: plej fresz
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-03-06, 09:46 
[quote="twjepp2"]QmarXX, masz rację! Antywir mi blokował i skurczysyn nawet nie poinformował o tym - już wyleciał i nie chcę go widzieć ;)

Jakos nie idzie... :(

W ogóle czy to normalne, że nie mam takiego katalogu jak .\__@@bada_applications@@__\c0h9tw1o08\Res\Maps?

Mam za to .\__@@bada_applications@@__\OspHomeExt\c0h9tw1o08\Data i .\__@@bada_applications@@__\OspHomeExt\c0h9tw1o08\Share, które są puste. Czy w takim razie mam stworzyć katalog .\__@@bada_applications@@__\c0h9tw1o08\Res\Maps czy .\__@@bada_applications@@__\OspHomeExt\c0h9tw1o08\Res\Maps?

Tak czy inaczej, gdzie bym nie stworzył, to po wrzuceniu tam map ściągniętych z torrenta zapodanego na pierwszej stronie nic nie działa i Sygic w ogóle nie widzi mapy Polski, jest tylko Grecja. Gdzie mam umieścić te mapy i czy same pliki pol.nhs i pol.pak czy muszą one być w folderze "pol" tak, jak przyszły w torrencie? Rozumiem, że ten plik MLM z torrenta też trzeba wrzucić zamiast tego na pierwszej stronie?, tj:

[PRODUCT:SMM10 Europe]
name=SMM10 Europe
tts=no
sdk=no
truckAttr=no
premiumPOI=no
exPostals=yes
speedcam=SCDB:WORLD:2012.03
maps=TA:WORLD:2012.03[/quote]

Może wchodzisz w foldery na telefonie, a nie na karcie pamięci?
[b]OspHomeExt[/b] Nawet tam nie wchodź tam nic nigdy nie będzie, tylko foldery :)
Jeżeli chodzi o wgranie mapy Polski, to [b]folder pol[/b] (w nim dwa pliki) wrzucasz do folderu Res => maps, a plik mlm, do res => maps. Czyli w folderze Maps ma znaleźć się folder pol i plik mlm.

_________________
Pomogłem? Podoba Ci się moja wstawka? Kliknij [img]http://i54.tinypic.com/2vuegxz.png[/img]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Sygic Mobile Maps 10 - mapy Polski i Europy
13
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-03-05, 21:21
Online: 5h 13m
Posty: 4
Model: Wave
Firmware: 1.2
Operator: Era
Napisane: 2011-03-06, 11:50 
Siedziałem wczoraj nad tym ponad 2h i coś tu się wydaje być bardzo nie tak, jak powinno.

Odinstalowałem triala Sygic i wywaliłem te foldery \c0h9tw1o08, które sam utworzyłem. Teraz ściągam ponownie przez komórkę triala, instaluję i... nie ma żadnego folderu \c0h9tw1o08 ani na karcie ani w telefonie. Co się okazuje, że telefon przestawił się na zapisywanie aplikacji w pamięci! No to od nowa, odinstalowuję, PRZESTAWIAM NA ZAPISYWANIE NA KARCIE, ściągam, instaluję.... i znowu to samo, nie ma folderu a telefon znowu SAM SIĘ PRZESTAWIŁ NA ZAPISYWANIE W TELEFONIE! Przestawiam znowu na kartę i ściągam inną aplikację, żeby przetestować - instaluje się a ustawienie jest zachowane na kartę.

Żeby było jeszcze ciekawiej, to jakoś po którejś aktualizacji Kiesa chyba, nie mogę podłączyć fona - Kies go nie widzi. Wczoraj zainstalowałem najnowszą wersję Kiesa i dalej nic - w trybie Kies łączy się w nieskończoność a w Pamięci Masowej wywala, że nie ten tryb. Poza tym w Kiesie w pobranych aplikacjach (bez podłączonego fona) mam tylko 8 aplikacji (z ok setki pobranych) i nie ma wśród nich nawet triala Sygic.

Co tu robić!?



Zobacz profil


 Re: Sygic Mobile Maps 10 - mapy Polski i Europy
14
Staż: 0%
Dołączył(a): 2010-10-14, 17:22
Online: 15h 3m
Posty: 3
Podziękował: 1
Napisane: 2011-03-06, 12:06 
Witam
Może ktoś podpowie pod jaki program podłozyć pod tego Syngic'a
Próbuje pod GPS Status tak jak to robiłem z Ndrive
Niestety to samo co w przypadku Ndrive mam problem z uruchomieniem aplikacji po spoofowaniu
Ikonka jest ok , zmiana jezyka z pol na ang i spowrotem a aplikacja nie reaguje
Z Ndrive się udało ale ale za któryms razem (spoofowałem i 1.5 i 2.0)
Nie wiem teraz jak mi sie to udało ale wydaje sie ze to ten sam problem był jaki mam teraz z podmienieniem Syngic
Jakieś pomysły
Pozdrawiam



Zobacz profil


 Re: Sygic Mobile Maps 10 - mapy Polski i Europy
15
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-03-05, 21:21
Online: 5h 13m
Posty: 4
Model: Wave
Firmware: 1.2
Operator: Era
Napisane: 2011-03-06, 13:52 
Ja właśnie podmieniłem na AR Defender. Ikonka Sygic jest, po kliknięciu się uruchamia, dwa razy pokazuje się ekran startowy Sygic, ale za chwilę wychodzi mi do menu z powrotem i koniec.


EDIT:

Dobra, bez problemu podmieniłem NDrive Poland za Status GPS także olewam tego Sygica. Sprawdziłem już, mapę Polski, łapie fixa i wygląda na to, ze jest ok. Jeszcze dociągam mapy innych krajów i mam nadzieję, że one też będą działać.



Zobacz profil


 Re: Sygic Mobile Maps 10 - mapy Polski i Europy
16
Staż: 5%
Dołączył(a): 2011-01-26, 12:02
Online: 19h 49m
Posty: 10
Model: s8500
Firmware: 1.2
Operator: Play
Napisane: 2011-03-06, 18:10 
żeby sygic łapał gps trzeba przełączyć gps w ustawieniach, czy sam włącza?



Zobacz profil


 Re: Sygic Mobile Maps 10 - mapy Polski i Europy
17
Staż: 5%
Dołączył(a): 2010-11-14, 12:16
Online: 4h 42m
Posty: 9
Model: S8500
Firmware: XXJH3
Operator: Orange
Napisane: 2011-03-06, 18:13 
Ja muszę przełączać ręcznie w ustawieniach ale to żaden problem :D



Zobacz profil


 Re: Sygic Mobile Maps 10 - mapy Polski i Europy
18
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-02-12, 16:50
Online: 4d 9h 55m
Posty: 470
Lokalizacja: Dolnośląskie
Podziękowań: 66
Podziękował: 42
Model: GT-I9100
Firmware: 4.0
Operator: plej fresz
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-03-06, 20:11 
Co trzeba ustawiać? Może mi to pomoże ;)

_________________
Pomogłem? Podoba Ci się moja wstawka? Kliknij [img]http://i54.tinypic.com/2vuegxz.png[/img]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Sygic Mobile Maps 10 - mapy Polski i Europy
19
Staż: 5%
Dołączył(a): 2011-02-13, 11:52
Online: 2h 31m
Posty: 8
Model: S8500
Firmware: JL2
Operator: Orange
Napisane: 2011-03-06, 22:07 
NO a ja mam ciekawostkę: nie uruchamia mi się Sygic, wywala do menu głównego. Ale żeby było ciekawiej, to zauważyłem, że po dwóch takich próbach coś jest nie tak. Zaczął się grzać telefon, sprawdziłem czy może nie w tle navi pracuje, ale pusto było więc sobie odpuściłem i odłożyłem telefon. Aż tu rankiem następnego dnia biorę Wave'a a on rozładowany ( jak sprawdzałem Sygica bateria była na fulll).... Może jednak jak już wersja na Włochy się pojawiła to Polska już bliski (tylko by ta cena jak z kosmosu nie była)...



Zobacz profil


 Re: Sygic Mobile Maps 10 - mapy Polski i Europy
20
Moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-14, 03:58
Online: 170d 19h 23m
Posty: 5197
Podziękowań: 1352
Podziękował: 350
Model: Wave S8500
Firmware: XPKJ1 - bada 2.0
Operator: Orange/Orange Free
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (2) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum.
Napisane: 2011-03-06, 22:42 
Czasami nieprawidłowe zamknięcie aplikacji (np. wyjście przyciskiem czerwonej słuchawki) powoduje, że jakieś procesy są wciąż aktywne i powodują wyższe użycie procesora, co z kolei wpływa na żywotność baterii.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 379 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download