Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 380 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Następna strona

Jak oceniasz nawigację DON'T PANIC?
1 14%  14%  [ 24 ]
2 1%  1%  [ 1 ]
3 1%  1%  [ 2 ]
4 2%  2%  [ 4 ]
5 17%  17%  [ 28 ]
6 7%  7%  [ 11 ]
7 15%  15%  [ 26 ]
8 13%  13%  [ 21 ]
9 7%  7%  [ 12 ]
10 23%  23%  [ 39 ]
Liczba głosów : 168
 DON'T PANIC [dyskusja]
41
Staż: 90%
Dołączył(a): 2010-09-08, 10:57
Online: 11d 12h
Posty: 134
Podziękowań: 8
Podziękował: 1
Napisane: 2011-12-03, 18:10 
60 zl wiec mozna juz zakupic. Cena calkiem rozsadna. Teraz jestem chory, ale od poniedzialku zaczne testowanie. Dam znac o swojej subiektywnej opinii.



Zobacz profil


 DON'T PANIC [dyskusja]
42
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-16, 22:37
Online: 173d 14h 55m
Posty: 1457
Lokalizacja: Białystok
Podziękowań: 370
Podziękował: 1351
Model: S8500, SGS+, 4X HD
Firmware: Zawsze najnowsze
Operator: T-Mobile, Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2011-12-04, 01:52 
Kurczę, tak się składa, że posiadam ową nawigację i niestety słabo mogę z niej skorzystać. Oczywiście działa, ale sygnału GPS nie łapie przez co nie mogę napisać swoich wrażeń o niej.

Jedyne co na razie mogę powiedzieć: Bardzo intuicyjny i miły dla oka interfejs, mapa wyświetla się na całym ekranie, bez zbędnych pasków itp, obsługa multi touch. Do minusów już znalezionych to przy szukaniu domyślnie klawiatura ustawia się na qwertz, a wygląd strony w której wpisujemy jest łudząco podobny do iPhone.


W momencie gdy będę miał na telefonie soft który złapie fixa podzielę się wrażeniami z prawdziwego użytkowania ;)

_________________
[url=http://bada-WORLD.pl][img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/theme/banery/podpis1.png[/img][/url]
[color=#0080BF][b]Twoje ogólnopolskie forum o platformie bada OS![/b][/color]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 DON'T PANIC [dyskusja]
43
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-04-26, 14:26
Online: 8d 23h 7m
Posty: 154
Podziękowań: 14
Podziękował: 3
Model: S8530
Firmware: LA1
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Bada Dev: Developer aplikacji dla systemu bada Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-12-04, 10:52 
@up tak myślałem, że nie jest to natywna klawiatura, a rysowana przez producenta jak w aplikacjach [i]Java[/i].
Czyli po zmianie na [i]qwerty [/i]nie pamięta ustawień po ponownym uruchomieniu, czy w ogóle za każdym razem przy znajdowaniu adresu?



Zobacz profil


 DON'T PANIC [dyskusja]
44
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-06-18, 23:11
Online: 57d 23h 13m
Posty: 1925
Lokalizacja: Polska?
Podziękowań: 230
Podziękował: 12
Model: Wave&WaveM
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. bada-os.info: Administrator oraz redaktor bloga bada-os.info
Napisane: 2011-12-04, 11:29 
[b]markac[/b], po zmianie na qwerty zostaje to zapamiętane. Z poziomu samej klawiatury wystarczy nacisnąć śrubkę, by to zmienić.
Tyle, że po naciśnięciu, kiedy pojawi się "Polski" jest QWERTZ, a gdy "Angielski" QWERTY - takie trochę niedociągnięcie.

_________________
[url=http://tizenlog.pl][img]https://dl.dropboxusercontent.com/u/2973076/logo.png[/img][/url]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 DON'T PANIC [dyskusja]
45
Staż: 55%
Dołączył(a): 2011-02-18, 13:11
Online: 8d 5h 49m
Posty: 80
Podziękował: 15
Model: S8500
Firmware: KL6
Operator: PLAY
Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-12-04, 17:38 
Witam Testuje od wczoraj nawigację i oto moja ocena tej aplikacji na dzień dzisiejszy. Do pełnej oceny będę potrzebował czasu, gdyż liczy się także to jak będzie z aktualizacjami i jak producent będzie reagował na sugestie użytkowników.

7/10 punktów za mapę. Jest kilka braków w mniejszych miejscowościach ale na plus zasługuje fakt że główne drogi, a zwłaszcza nowo wybudowane obwodnice są aktualne. W Sygicu mniejsze braki były w mniejszych miejscowościach, ale w miejscowości to nie problem bo wjedzie się w następną ulicę i jest ok. Gorzej jak brakuje jakiegoś odcinka autostrady, lub obwodnicy. Wtedy nadrabiamy drogi lub pchamy się w miasto. Dlatego wyżej oceniam mapę w Dont panic niż w Sygicu.

9/10 punktów za rozwiązanie menu i intuicyjność obsługi.

10/10 punktów za szybkość wytyczania trasy oraz jej przeliczania, gdy skręcimy nie tam gdzie trzeba.

7/10 punktów za możliwość wyboru rodzaju trasy. 2 tryby "najszybsza" i "najkrótsza" to zdecydowanie za mało. Na plus zasługuje unikanie dróg gruntowych w Ndrive bardzo tego brakuje. Bo nie na tym polega tryb "najkrótsza żeby po lasach i polnych drogach jeździć jak to miało miejsce w Ndrive i czasem w Sygic.

6/10 punktów za algorytm wyznaczania tras. Według mnie lepszy o przynajmniej 2 punkty niż w NDrive ale o punkt gorszy niż w Sygic.

9/10 punktów za szybkość nawigowania. Mapa przesuwana jest bardzo płynnie bez żadnych ścięć i opóźnień znacznik bardzo szybko reaguje na zmiany kierunku jazdy. Naprawdę w tej kwestii jestem pod ogromnym wrażeniem. Sygic czy Ndrive to dno w tym przypadku.

8/10 punktów za sam widok mapy w trakcie nawigowania. Całość jest czytelna i schludnie wykonana bez zbędnych fajerwerków. Ciekawe są wskazówki kierunkowe z odległościami do najbliższych stacji benzynowych. Informacje o fotoradarach i ograniczeniach prędkości również są dobrze widoczne i czytelne. Minus za wielkość czcionki prędkości wyświetlanej w lewym górnym rogu.

5/10 za lektora ze wskazówkami. Plusem jest to, że jest do wyboru kobieta i mężczyzna natomiast ich jakość to zupełnie odrębna sprawa.

Ocena końcowa na dzień dzisiejszy to 7,63 więc myślę, że aplikacja ma potencjał ale to tylko moja opinia. :)
ps. Fajnie by było zorganizować taką ocenę tej aplikacji w formie głosowania przez użytkowników ale to pozostawiam waszej opinii i dobrej woli osób obsługujących to forum. :)



Zobacz profil


 DON'T PANIC [dyskusja]
46
Staż: 10%
Dołączył(a): 2011-09-23, 07:46
Online: 1d 4h 4m
Posty: 16
Model: S8530
Firmware: S8530XPKH3
Operator: PLUS
Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-12-05, 10:09 
Mógłby się ktoś pokusić o napisanie jakiegoś małego porównania Don't Panic z LBS/Route66 :devil:



Zobacz profil Gadu-Gadu


 DON'T PANIC [dyskusja]
47
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-27, 20:06
Online: 53d 7h 20m
Posty: 1499
Podziękowań: 717
Podziękował: 647
Model: S8500
Firmware: S8500XXJK1
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum.
Napisane: 2011-12-05, 10:31 
[b]spietrasz83[/b], ankieta dodana, zapraszam Was do oceniania aplikacji! :)

Producent aplikacji może na bieżąco sprawdzać ocenę aplikacji klikając na klawisz [b]Pokaż wyniki[/b] :)

_________________
[center][url=http://dl.dropbox.com/u/20183001/zabawki/Startuj.html][img]http://dl.dropbox.com/u/20183001/zabawki/full.png[/img][/url][/center]
[center][img]http://img859.imageshack.us/img859/9461/44746.gif[/img][/center]


Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 DON'T PANIC [dyskusja]
48
Staż: 55%
Dołączył(a): 2011-02-18, 13:11
Online: 8d 5h 49m
Posty: 80
Podziękował: 15
Model: S8500
Firmware: KL6
Operator: PLAY
Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-12-06, 21:41 
Dzięki [b]wxtester[/b] błyskawicznie Ci to poszło. Szczerze mówiąc to taka ocena powinna być dostępna przy każdej aplikacji bo szybciej uwierzę w opinię poznanych forumowiczów niż w ocenę w SamsungApps. Poza tym pozwoliłoby to na szybkie zobrazowanie opinii o aplikacji bez przeglądania wszystkich postów. :)

Pozdrawiam.



Zobacz profil


 DON'T PANIC [dyskusja]
49
Moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-14, 03:58
Online: 170d 19h 23m
Posty: 5197
Podziękowań: 1352
Podziękował: 350
Model: Wave S8500
Firmware: XPKJ1 - bada 2.0
Operator: Orange/Orange Free
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (2) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum.
Napisane: 2011-12-07, 19:15 

_________________
[center][url=http://bit.ly/trzebiat][img]http://dl.dropbox.com/u/24285319/Z/New.png[/img][/url][/center]


Zobacz profil


 DON'T PANIC [dyskusja]
50
Staż: 5%
Dołączył(a): 2011-10-19, 20:16
Online: 12h 36m
Posty: 12
Podziękował: 2
Model: s8500
Firmware: 1.2
Operator: plus
Napisane: 2011-12-07, 21:31 
Wczoraj zakupiłem aplikacje. Całkiem nieźle wygląda, bardzo szybko działa. Głosy lektora przyjemne, nie rozumiem opinii wielu ludzi. Mapy aktualne (ale nie jest to AutoMapa), brakuje części numeracji ulic (pewnie będą aktualizowane z czasem). W wyznaczaniu trasy brakuje opcji "Optymalna", bardzo przydatna opcja pomiędzy najkrótszą a najszybszą. Dzisiaj jechałem do domu (Zielona Góra) to poprowadził mnie przez CPN zamiast przez rondo. Możliwe że to jakiś wyjątek. Na weekend jadę w trasę więc dokładniej przetestuje. Uwaga na pobieranie z SamsungApps za pomocą Kies'a. Po zatwierdzeniu płatności kartą i rozpoczęciu pobierania wyskoczy błąd o konserwacji lub przeciążeniu serwerów, przez co w Kiesie mam pobrane 2 nawigacje. A co gorsze 2 x 60 PLN z konta bankowego. Sprawa zgłoszona do Samsunga, ciekawe czy zwrócą gotówkę.

P.S Jak można pobrać kilka razy tę samą aplikację skoro ma się ją dożywotnio.

Ogólnie program bardzo przyjemny. Po pierwszych testach mogę ją polecić.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 380 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download