Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5
 jakiego dysku zewnetrznego NIE kupować?
1
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-09, 00:31
Online: 6d 1h 51m
Posty: 344
Podziękowań: 17
Podziękował: 35
Model: s3
Operator: play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2015-09-13, 01:11 
Czy są jakieś dyski zewnętrzne, których nie należy kupować bo sprawiają problemy?
Mam taki jeden pqi około 8-letni i powolni zaczyna dostawać czkawki. Wypadałoby kupić inny póki jeszcze da się go używać i w razie potrzeby co nieco z niego przekopiować.
Zastanawiałam się nad czymś 500-750, ale może lepiej 1TB?



Zobacz profil


 Re: jakiego dysku zewnetrznego NIE kupować?
2
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-13, 16:07
Online: 133d 23h 49m
Posty: 5340
Lokalizacja: Ze świata
Podziękowań: 1008
Podziękował: 477
Model: Note 3
Firmware: Android 5.0
Operator: Virgin Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2015-09-18, 23:05 
Ze swojej strony polecałbym dyski Western Digital (WD).
Jeśli o pojemność chodzi to zależy tylko i jedynie od Twoich potrzeb no i budżetu jaki masz. Ale generalnie lepiej mieć miejsca za dużo niż za mało.

_________________
[center][img]http://haft.blox.pl/resource/strzalka_w_dol.gif[/img]

[url=http://bit.ly/FAQ_bada2][img]http://i.imgur.com/L84CL.gif[/img][/url][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Autor postu otrzymał podziękowanie

 jakiego dysku zewnetrznego NIE kupować?
3
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-09, 00:31
Online: 6d 1h 51m
Posty: 344
Podziękowań: 17
Podziękował: 35
Model: s3
Operator: play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2015-09-21, 23:57 
WD lubię, mój główny dysk w komputerze to taki jeden black, ma już kilka lat a ciągle nie sprawia problemów.
Natomiast zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej zrezygnować z przenośnego i nie dokupić drugiego bo obecny ma tylko 1TB i zaczyna być ciasno. Trzymam na nim ulubione seriale, trochę tego jest.



Zobacz profil


 jakiego dysku zewnetrznego NIE kupować?
4
Moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-02, 21:10
Online: 26d 8h 34m
Posty: 717
Lokalizacja: Knurów
Podziękowań: 54
Podziękował: 32
Model: S8500
Firmware: Android 4.4.4 Galaxy
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2015-09-29, 17:49 
Jeżeli zależy ci na żeby nie był prądożerny oraz był też w miarę szybki to polecam [code]http://www.x-kom.pl/p/66037-dysk-twardy-sata-iii-wd-3tb-intellipower-64mb-gp.html[/code] bardzo dobry dysk mam tego i [code]http://www.morele.net/dysk-seagate-1tb-sataiii-7200rpm-64mb-cache-st1000dm003-432403/[/code] komp fajnie chodzi chociaż mogłem zamiast tego 1tb kupić 128 gb ssd

_________________
[b][center][color=#0040BF]Pomoc w Sprawie wgrania Androida na Urządzenia Samsung S8500 oraz S8530 i całą serie Galaxy proszę pisać na pw na forum lub na gg 43096901[/color][/center][/b]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 jakiego dysku zewnetrznego NIE kupować?
5
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-09, 00:31
Online: 6d 1h 51m
Posty: 344
Podziękowań: 17
Podziękował: 35
Model: s3
Operator: play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2015-10-05, 22:32 
Kiedyś po nowym roku trzeba będzie nabyć SSD, wszyscy znajomi informatycy zachwalają, że dopiero na takim windowsy rozwijają skrzydła. Ale to nie zmienia faktu, że na obecnym zeszłam poniżej 10 GB wolnego razem na wszystkich partycjach z wyłączeniem C (tej nie dopcham, bo system), czyli przydałoby się pomyśleć o dysku na dane, do tego SSD nie jest niezbędne.
Dopiero po nowym roku, bo po drodze wypadną moje urodziny, mikołaj i gwiazdka. Pojawią się dodatkowe grosze i wybiorę dysk przyzwoity, a nie najtańszy z dostępnych jak byłoby teraz.

-- 2015-10-05, 22:32 --

Uzupełnienie. Ostatecznie kupiłam Seagate 2TB, bo WD nie było od ręki i należałoby zamówić. Do 2 tygodni mieliby mi dać znać a odbiór chyba do 3 dni od powiadomienia. Trochę za długo. Zobaczę jak się sprawdzi w codziennym użytkowaniu.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download