Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 158 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona
 Custom danielos20/Hubal XELF1/LG1
31
EXPERT MEMBER!
Dołączył(a): 2011-12-20, 19:03
Online: 93d 23h 24m
Posty: 3635
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-08-06, 20:42 
[b]badas[/b], takie są początki :)

_________________
dan


Zobacz profil


 Custom danielos20/Hubal XELF1/LG1
32
Staż: 20%
Dołączył(a): 2011-10-17, 11:58
Online: 3d 14h 57m
Posty: 29
Podziękował: 3
Napisane: 2012-08-06, 21:08 
[b][color=#ff9400]MarNov[/color][/b], widze ze jedziesz na hubal'owym sofcie, masz porownanie do danielos'owego ktory szybciej dziala - lub ktos inny moze sie podzielic opinia ?



Zobacz profil


 Custom danielos20/Hubal XELF1/LG1
33
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-08-07, 00:10 
[b]badas[/b], powiem tak. Główne pliki odpowiedzialne za szybkość i stabilność systemu są plikami binarnymi których przy obecnie dostępnych narzędziach nie możemy modyfikować tak by poprawiać działanie systemu. My tylko operujemy plikami konfiguracyjnymi głównie. Oczywiście, im mniejsza ilość danych tym system działa troszkę szybciej ale to niweluje się w trakcie chociażby wgrywania appek itp.

Głównie powinieneś zastanowić się z jakich funkcji korzystasz w telu. Jeśli tylko z tych co są w modzie LITE to właściwie po co inne funkcje mają Ci zajmować pamięć w telefonie?
Jeśli natomiast nie wystarcza Ci to co oferuje LITE wgraj soft Ultimate :)



Zobacz profil Gadu-Gadu

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Custom danielos20/Hubal XELF1/LG1
34
Staż: 20%
Dołączył(a): 2011-10-17, 11:58
Online: 3d 14h 57m
Posty: 29
Podziękował: 3
Napisane: 2012-08-07, 01:05 
powiem tak na szybko - kolega Hubal przerobil dla mnie plik csc od Danielosa dzieki czemu mam jezyk ang - przy ponownym wgrywaniu softu co sie stalo, a co to juz nie wiem ale musze przyznac ze soft dostal duzego kopa i dziala zdecydowanie szybciej niz za pierwszym - razem tak wiec cala operacja zakonczyla sie nader pomyslnie, dzieki chlopaki za wasz wklad aby wave II tez mial swoje drugie zycie. polecam soft zdecydowanie

ps, Danielos powiedz gdzie sa pliki od t9 do ang zaszyte ? bo mimo iz mam ang w tel, to gdy pisze sms nic mi nie podpowiada a ni nie daje sie wybrac ang klawiatury.



Zobacz profil


 Custom danielos20/Hubal XELF1/LG1
35
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-08-07, 01:09 
[b]badas[/b], ta większa szybkość to częstokroć "efekt" kolejnego wgrania tego samego softa :)
Też tak czasem mam jak testuje swoje mody zanim trafią na forum :)

Pliki językowe klawiatury siedzą w pliku CSC, a dokładnie gdzie to Ci teraz nie powiem gdyż piszę teraz z telefonu :)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Custom danielos20/Hubal XELF1/LG1
36
Staż: 15%
Dołączył(a): 2012-07-22, 14:07
Online: 11h
Posty: 24
Podziękował: 1
Model: Wave II
Firmware: Ultimate danielos
Operator: Heyah
Napisane: 2012-08-07, 01:09 
nie wiem czemu, ale telefon mi się samoistnie wyłączą dziś i to dosyć często, wolałbym już resety, ale czemu się akurat wyłącza ??



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Custom danielos20/Hubal XELF1/LG1
37
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-08-07, 01:13 
[b]podbor[/b], może dajmy na to w kieszeni Ci przytrzymało klawisz wyłączania?
Raczej jak soft szaleje to następuje restart a nie wyłączanie.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Custom danielos20/Hubal XELF1/LG1
38
Staż: 20%
Dołączył(a): 2011-10-17, 11:58
Online: 3d 14h 57m
Posty: 29
Podziękował: 3
Napisane: 2012-08-07, 01:21 
[b][color=#ff9400]danielos20[/color][/b], tylko mi nie mow ze nie mozna ich dograc do tel bez uprzednio nagrywania calego softu od nowa ;) ??stune czy cos innego by nie dalo rady ?



Zobacz profil


 Custom danielos20/Hubal XELF1/LG1
39
Staż: 15%
Dołączył(a): 2012-07-22, 14:07
Online: 11h
Posty: 24
Podziękował: 1
Model: Wave II
Firmware: Ultimate danielos
Operator: Heyah
Napisane: 2012-08-07, 01:30 
[b][color=#ff9400]danielos20[/color][/b], tylko problem jest w tym, że dziś go nawet w kieszeni nie miałem tylko leżał albo trzymałem go w ręce nic takiego z nim nie robiłem tylko powgrywałem app, motyw, kontakty itp. zobaczymy jutro jak to będzie.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Custom danielos20/Hubal XELF1/LG1
40
Przyjaciel
Dołączył(a): 2011-03-21, 09:55
Online: 73d 7h 10m
Posty: 3156
Podziękowań: 329
Podziękował: 212
Model: SGS3
Firmware: SlimBean 4.2.2
Operator: Red bull Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2012-08-07, 11:44 
[b]podbor[/b], A moze bateria Ci od stykow odwiera? Podloz cos pod baterie i zobacz czy jest to samo.

_________________
[b]"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"[/b]

» Wszystkie [url=http://techmaniak.tv]wideotesty[/url] techManiaK-a w jednym miejscu


Zobacz profil Gadu-Gadu


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 158 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download