Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona
 S8530NELH2_B-W_Ultimate 2.1.1
1
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-10-04, 17:09 
[color=#000000][size=150][b]Mod w wersji Full na bazie oprogramowania S8530NELH2_S8530DRELH2[/b][/size][/color]
data kompilacji: 27.08.2012 godz. 15:42

[size=200][b]Wydałem aktualizację do wersji 2.1.1. Chętnych zapraszam do wgrania![/b][/size]

[u][color=#000000][b] S8530NELH2_B-W_Ultimate 2.1.1 - screeny [/color][/b][/u] [color=#008000][b](Dzięki użytkownikowi kosmi i andrenak)[/b][/color]


[img]http://zapodaj.net/images/6b05b43415ab9.bmp[/img] [img]http://zapodaj.net/images/29e86caa209c5.jpg[/img] [img]http://zapodaj.net/images/ccdd3e291515c.jpg[/img] [img]http://zapodaj.net/images/3c59bd2249a91.jpg[/img] [img]http://zapodaj.net/images/e036d037f5cc3.jpg[/img] [img]http://zapodaj.net/images/df1252ec57d87.jpg[/img]


[u][color=#000000][b]S8530NELH2_B-W_Ultimate v2.1.1 - modyfikacje:[/b][/color][/u]

[spoiler][b]- dostępne języki: polski i angielski
- dostępne konfiguracje regionowe: XEO i KOR
- klasyczny ekran blokady lub z Wave 3
- spolszczone screeny pobierania i błędu aktualizacji oprogramowania
- nowy ekran bootowania
- gotowy do spoofu (modyfikacja apps_compressed.bin)
- gotowy do modyfikacji plików *.so
- radio nie wymaga słuchawek
- białe klawisze klawiatury
- możliwość usunięcia standardowych zakładek w przeglądarce Dolfin
- usunięte okienka tutoriala po pierwszym uruchomieniu telefonu
- GPS działa szybciej
- nagrywanie rozmów
- nazwa telefonu Samsung Wave II
- bez daty kompilacji w wyświetlanej wersji systemu w informacjach
- Synchronizuj i Szukaj w menu
- Skrót do bada-world.pl na pulpicie
- zmienione podpisy ikon Orkut, Backup i NaviGate na bada-world.pl, Synchronizuj i Mapy Google
- spolszczone elementy dotyczące kopii zapasowej w ustawieniach Wiadomości
- widoczne wszystkie partycje telefonu z poziomu Eksploratora Windows
- odblokowanie klawiszem blokady lub dowolnym klawiszem
- możliwość uruchomienia 5 aplikacji Java jednocześnie
- aktywowany zdalny tryb SIM bluetooth
- jasność ekranu ustawiona na 3
- podświetlenie ustawione na 30 sekund
- procentowe wskazywanie naładowania baterii na belce
- data systemowa automatycznie ustawiona na 2012 rok
- zwiększone ograniczenie do wysyłania SMS/MMS do 150 osób jednocześnie.
- zwiększony do 10 MB limit MMS
- zmieniona kolorystyka tła, czcionki i linków w podglądzie SMS
- linki w podglądzie SMS bez podkreślenia
- zmieniona lekko kolorystyka czcionki w widgecie Zegar Cyfrowy
- zmieniona kolorystyka belek w Badzie z możliwością przywrócenia standardowego motywu
- 2 czcionki: Applemint jako standardowa i Samsung font
- aktywowany SocialHub BasicPlus
- dostępny ChatON, Caster i Music Hub z możliwością bezproblemowego usunięcia z pozycji edycji menu
- dodane aplikacje java: Opera Mini 7.1 PL mojej modyfikacji, NaviGate i NaviExpert
- brak PolarisOffice - możliwość dogrania osobnej paczki z programem
- 2 dzwonki systemowe
- 6 dźwięków powiadomień
- podmienione dźwięki powiadomień Haze.wav i Cloud.wav
- 2 tapety bada-world.pl
- pozostawione widgety: zegar cyfrowy i pogoda
- Aplikacje WAC w ustawieniach
- usunięte pliki językowe nieistniejących appek: NFC, Edytor zdjęć i edytor filmów
- dodanie do pliku konfiguracyjnego systeminfo wartości TRUE w pozycji WiFi Direct - na razie funkcja nie działa, ale już jakieś kroki poczynione
- usunięte zbędne języki i konfiguracje regionowe
- usunięte pozostałości po badzie 1.2
- usunięte pliki Bady 2 dla Wave 3
- usunięte konfiguracje regionowe
- usunięte dźwięki i pliki z NFC
- optymalizacja czcionki Samsung font
- optymalizacja ShpApp
- usunięte dźwięki testowania głośników
- usunięte grafiki dla słabszych modeli Wave
- dodany kalendarz mea
- 5 opcji na belce
- zmieniona kolorystyka belki (dzięki Agnes)
- zmieniona kolorystyka klawiatury (dzięki Agnes)

Dolfin:
- usunięte pliki językowe
- usunięte pliki konfiguracyjne dla słabszych modeli Wave
- usunięte komunikaty o błędnym URL w innych językach niż polski
- usunięte grafiki dla słabszych modeli Wave

Dodatkowo paczka zawiera trzy pliki CSC i dwa RC1

CSC:
CSC_bw_Ultimate.csc - wersja z podświetleniem klawiszem blokady ekranu blokady
CSC_bw_Ultimate_ANYKEY.csc - wersja z podświetleniem dowolnym klawiszem ekranu blokady
CSC_bw_Ultimate_BJ.csc - wersja bez aplikacji Java i ikonek bada-world.pl i Synchronizuj

RC1:
Rsrc_bw_Ultimate.rc1 - wersja ze standardowym ekranem blokady
Rsrc_bw_Ultimate_LSW3.rc1 - wersja z ekranem blokady z Wave 3[/b][/spoiler]


[u][color=#000000][b]Zmiany w stosunku do v1.2 i v2.0:[/b][/color][/u]

[spoiler][b] - mod oparty na kompilacji NELH2
- białe klawisze klawiatury
- dodany Music Hub z możliwością usunięcia
- możliwość usunięcia zakładek z Dolfina
- poprawki z zakresie Konta Samsung i SA
- poprawki w zakresie widgetów
- brak przedniej kamerki
- brak dodatkowych dwóch rzędów ikon na pulpicie głównym
- kilka innych drobnych poprawek
- brak ISO1600 w aparacie (funkcja nie działała)
- usunięty plik językowy konfiguracyjny klawiatury koreańskiej

[u]Zmiany w stosunku do v2.0:[/u]

- 5 opcji na belce
- zmieniona kolorytyka belki (dzięki Agnes)
- zmieniona kolorystyka klawiatury (dzięki Agnes)[/b][/spoiler]


[u][color=#000000][b]Zmiany w stosunku do v2.1:[/b][/color][/u]

[spoiler][b]- biała klawiatura numeryczna
- belka z białymi konturami
- zaaktualizowana Opera Mini do wersji 7.1[/b][/spoiler]


[u][color=#000000][b]S8530NELH2_B-W_Ultimate v2.1.1 - download:[/b][/color][/u]


[b]Chomikuj[/b]

[code]http://www.chomikuj.pl/danielos171/Telefony/Samsung+Wave+i+Wave+II/Firmware+S8530/Bada+OS+2.0/B-W/LH2/B-W+211.7z[/code]

[b]Zippyshare[/b]

[code]http://www61.zippyshare.com/v/40463341/file.html[/code]


[u][color=#000000][b]Paczka z PolarisOffice - download:[/b][/color][/u]


[b]Chomikuj[/b]

[code]http://chomikuj.pl/danielos171/Telefony/Samsung+Wave+i+Wave+II/Polaris+Office/PolarisOffice_ShpApp_Hero355,1652698427.app[/code]


[u][color=#000000][b]Dodatkowe pliki:[/b][/color][/u]


[code]ShpApp z przednią kamerką (dzięki andrenak): http://chomikuj.pl/andrenak/WAVE+II/Wawe+2+przednia+kamerka[/code]
[code]Rc1 z oryginalną klawiaturą numeryczną: http://www63.zippyshare.com/v/10312639/file.html[/code]



Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 3

 S8530NELH2_B-W_Ultimate 2.0
2
EXPERT MEMBER!
Dołączył(a): 2011-12-20, 19:03
Online: 93d 23h 24m
Posty: 3635
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-10-04, 18:54 
[b][color=#1073c9]Danielos[/color][/b], hej, no widzę, że produkcja by B-W trwa i już nowy sofcik gotowy, gratulacje :)

_________________
dan


Zobacz profil


 S8530NELH2_B-W_Ultimate 2.0
3
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-10-04, 18:59 
[b][color=#ff9400]MarNov[/color][/b], no a jak inaczej. Od czegoś ma się ten medal :D B-W 2.0 dla Wave II wyszedł, teraz ino dokończyć 1.6 dla Wave I i kolejny mod się pojawi :)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 S8530NELH2_B-W_Ultimate 2.0
4
EXPERT MEMBER!
Dołączył(a): 2011-12-20, 19:03
Online: 93d 23h 24m
Posty: 3635
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-10-04, 19:06 
[b][color=#1073c9]Danielos[/color][/b], poczkaj może coś jednak na W1 wyskoczy świeżego xD

_________________
dan


Zobacz profil


 S8530NELH2_B-W_Ultimate 2.0
5
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-10-04, 19:24 
[b][color=#ff9400]MarNov[/color][/b], wcześniej niż jak pojawi się Opera Mini 7.5 to nie mam zamiaru wypuszczać tej aktualki więc nic nie jest przesądzone. 1.6 może spokojnie przekształcić się w 2.0 :)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 S8530NELH2_B-W_Ultimate 2.0
6
Staż: 20%
Dołączył(a): 2011-10-17, 11:58
Online: 3d 14h 57m
Posty: 29
Podziękował: 3
Napisane: 2012-10-04, 23:19 
co prawda ostatnio wrzucałem soft 1.2 (całe 5 dni temu) ale jestem ciekawy nowej kompilacji - warto zmieniać ? w sensie czy bateria lepiej trzyma, soft działa jakoś zauważalnie szybciej ?
i szybkie pytanko czy plik bez java jest zrobiony jako "anykey" ?



Zobacz profil


 S8530NELH2_B-W_Ultimate 2.0
7
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-10-05, 00:03 
[b]badas[/b], CSC bez java na razie po staremu czyli tylko klawiszem blokady... co nie znaczy, że na specjalne życzenie nie dorzucę ANYKEY :)

Co do reszty to niech się posiadacze tego softa wypowiedzą :)

-- 2012-10-05, 00:03 --

Przytoczę wypowiedź [b]adrenaka[/b] na temat tego softa: [quote="andrenak"]Ok.Działa u mnie dobrze a bateria narazie jest ok, pomimo że mam motyw "ptichka".[/quote]



Zobacz profil Gadu-Gadu


 S8530NELH2_B-W_Ultimate 2.0
8
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-30, 13:02
Online: 27d 45m
Posty: 675
Lokalizacja: Gdynia
Podziękowań: 195
Podziękował: 77
Model: S8530
Firmware: MIUI 6.2
Operator: orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2012-10-05, 12:33 
Jednak jak na razie znalazłem jednego babola -java GG po uruchomieniu parę sekund i reset.Ale jutro sprawdzę dokładniej.


No i teraz po pracy właśnie sprawdzam i nie mam już resetu po uruchomieniu GG.Objaw jest tylko taki że zawsze uaktywnia się Bluetooth.
Bateria pomimo takiego motywu jaki mam -ptichka -nie leci tak szybko.

_________________
Moje małe hobby. [code] http://chomikuj.pl/andrenak/Galeria [/code]


Zobacz profil


 S8530NELH2_B-W_Ultimate 2.0
9
Staż: 20%
Dołączył(a): 2011-10-17, 11:58
Online: 3d 14h 57m
Posty: 29
Podziękował: 3
Napisane: 2012-10-05, 22:03 
dodam i ja swoje dwa grosze, po pierwsze dzięki za szybkie modzenie !! - wgrałem nowy soft bo poprzedni (LF1 bw1.2) zaczął mi robić problemy przy wchodzeniu do folderu sms (3 razy w ciągu 2 dni)- wieszał sie telefon i trzeba było go popychać 10sek power-off, nowy soft puki co mogę stwierdzić, że chodzi zauważalnie szybciej of LF1 (np. galeria dużo krócej trzeba czekać, jak i wejście/wyjście i przemieszczanie sie po menu działa płynniej), miałem co prawda 2 przypadki gdy nie chciała się pokazać ta nowa biała klawiatura (nic się nie pokazało tam gdzie normalnie klawiatura jest) - raz tuż po instalacji +HR przy próbie wejścia do sms (pomógł restart) a drugi raz po przywróceniu plików/ustawień i programów przez kiesa i wejściu do kontaktów / edycja (tym razem również trzeba było restartować tel) póki co działa i się już to nie sypie, o baterii puki co nic nie powiem ale będę miał porównanie bo używam tego samego motywu i wcześniej miałem ustawione 3g - oczywiście zawsze mam wyłączone dane pakietowe + wifi i gps jeśli w danej chwili nie używam - i na poprzednim sofcie (LF1) spadało 3 - 4 % przez noc,u mnie wygląda to tak jak na poniższym screenie - motyw dosyć ciemny i minimalistyczny wiec nie pożera za dużo aku:


[img]http://zapodaj.net/images/fa683b0bb0310.jpg[/img] [img]http://zapodaj.net/images/b3097f918cd9f.jpg[/img] [img]http://zapodaj.net/images/f885cff9353b7.jpg[/img] [img]http://zapodaj.net/images/a8a622ef477d1.jpg[/img]



Zobacz profil


 S8530NELH2_B-W_Ultimate 2.0
10
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-10-05, 22:04 
[b]badas[/b], poprawiłem wyświetlanie zdjęć. Dzięki również za dość obszerną opinię ;)

[b][color=#e10000]Hubal[/color][/b], - nie martw się, ja usunąłem przypadkiem twój komentarz pod tym postem.



Zobacz profil Gadu-Gadu


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download