Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5
 Resetujący się Samung Wave 3 gt s8600
1
Staż: 0%
Dołączył(a): 2014-02-08, 23:31
Online: 15h 38m
Posty: 4
Napisane: 2014-03-13, 23:15 
Witam
Gdzieś już wcześniej trafiłam na ten temat ale nie mogłam znaleść dlatego pozwolilam sobie napisać w nowym wątku. Od 2 tygodni mój telefon resetuje się jak używam aplikacji, internetu a nieraz nawet jak dłużej rozmawiam. Kiedyś resetował się raz na jakieś 2 tygodnie i od razu się uruchamiał, a teraz po 2 do 10 minutach jak uruchamiam jakąkowliek aplikację czy strone internetową telefon się resetuje, a potem następuje kolejny reset i jedyne co można zrobić to wyjąć baterię i po ok 5 min włączyć ponownie żeby działał (inaczej tel. resetuje się non stop)
Próbowałam już robić hard reset, wgrywałam nowe oprogramowanie (m. in.polecane w tym forum bibol czy jakoś tak) i dalej jest to samo. Próbowałam też podkładać tekturę pod baterię i nic. Ale zauważyłam, że jak ładuję baterie to wtedy się nie resetuje przynajmniej nie po 10 minutach od włączenia aplikacji czy internetu.
No i w końcu dochodzę do pytania czy te resety to może być wina baterii? A jeżeli nie bateria to co jeszcze mogę zrobić. Boję się że jak go oddam do serwisu to mi wgrają nowe oprogramowanie zapłacę a się okaże że po 2 dniach znowu będzie to samo. Gwarancji już na telefon nie mam :/



Zobacz profil


 Resetujący się Samung Wave 3 gt s8600
2
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-11-23, 17:17
Online: 4d 4h 48m
Posty: 385
Podziękowań: 13
Podziękował: 1
Model: BlackBerry Z30
Firmware: BBOS 10.3.1
Operator: Virgin Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2014-03-14, 22:06 
resety to norma u bady, ale ze takie czeste to juz cos jest nie tak. Nie zamierzam dawac jakichs wielkich rad bo sam nic nie wiem, ale mysle ze jedyna opcja to serwis... (ew kup wpierw nowa baterie).



Zobacz profil


 Resetujący się Samung Wave 3 gt s8600
3
Staż: 0%
Dołączył(a): 2012-02-23, 01:17
Online: 8h 14m
Posty: 2
Model: s8500
Napisane: 2014-05-12, 17:53 
Bateria nić nie da.. to samo mam w s8500 kupiłam oryginalną baterie i nić to nie zmieniło. Myślę iż to wada systemowa.



Zobacz profil


 Resetujący się Samung Wave 3 gt s8600
4
Staż: 0%
Dołączył(a): 2014-02-08, 23:31
Online: 15h 38m
Posty: 4
Napisane: 2014-05-14, 16:23 
No u mnie wymiana baterii pomogła. Kupiłam baterie pierwsza lepszą za 25 zł z powiekszoną pojemnością i telefon chodzi jak nowy. Do tej pory zresetował sie 2 razy w ciągu 2 miesięcy. Wcześniej zmieniałam system ale bez skutku Teraz moge godzinami używać aplikacji i nic. A i zauważyłam że poprzednia bateria zaczyna puchnąć mimo że leży na szafie. Kuzyn miał podobny problem i w salonie na gwarancji mu wymienili i też pòki co działa.



Zobacz profil


 Resetujący się Samung Wave 3 gt s8600
5
Staż: 60%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-22, 10:59
Online: 7d 21h 25m
Posty: 89
Podziękowań: 5
Podziękował: 11
Model: 8500
Firmware: BADA 2.0 XXKL6
Operator: orange
Napisane: 2014-05-14, 18:13 
potwierdzam w modelach Wave 3 bateria jest wadliwa i wymiana pomaga w 90%

_________________
[url=http://chomikuj.pl/jaceks1?b=1][img]http://images.chomikuj.pl/button/jaceks1.gif[/img][/url]
[url=http://rapids.pl/48736][img]http://rapids.pl/banners/new_400x50.jpg[/img][/url]


Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download