Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 1, 2  Następna strona
 Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
1
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-09-21, 16:25
Online: 38d 16h 19m
Posty: 502
Lokalizacja: Malopolska
Podziękowań: 114
Podziękował: 167
Model: Wave II
Firmware: bada 2.0
Operator: HEYAH
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada.
Napisane: 2017-07-17, 20:06 
Siemanko! :D Wpisujemy się w tym temacie. Sprawdzimy czy ekipa bada-world.pl jeszcze tutaj zagląda. Podajcie również na jaki telefon się przerzuciliście porzucając wave i jaki macie teraz ;)

Ja zaczynam :P

Samsung Wave II -> Samsung Galaxy S2 i9100 -> Samsung Galaxy Note 4 N910F

_________________
[size=110]Zapraszam na [url=http://galaktyczny.pl][i][color=#898989]Galaktyczny.pl[/color][/i][/url] [/size]


Zobacz profil


 Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
2
Staż: 0%
Dołączył(a): 2010-08-26, 00:15
Online: 9m
Posty: 0
Napisane: 2017-07-18, 11:14 
tak sporadycznie się tu zagląda z sentymentu

Wave 1->HTC Mozart->iPhone :)



Zobacz profil


 Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
3
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-16, 22:37
Online: 173d 14h 55m
Posty: 1457
Lokalizacja: Białystok
Podziękowań: 370
Podziękował: 1351
Model: S8500, SGS+, 4X HD
Firmware: Zawsze najnowsze
Operator: T-Mobile, Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2017-08-04, 21:27 
Hej! Ja jeszcze z QmarXXem czasem. Utrzymujemy strone żeby była skarbnicą wiedzy o bada, bo informacji jakich mamy, już nigdzie nie znajdziesz. ;) Co u Ciebie? ;)

EDIT: Korzystam z S7 EDGE.

_________________
[url=http://bada-WORLD.pl][img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/theme/banery/podpis1.png[/img][/url]
[color=#0080BF][b]Twoje ogólnopolskie forum o platformie bada OS![/b][/color]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
4
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-09-21, 16:25
Online: 38d 16h 19m
Posty: 502
Lokalizacja: Malopolska
Podziękowań: 114
Podziękował: 167
Model: Wave II
Firmware: bada 2.0
Operator: HEYAH
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada.
Napisane: 2017-08-05, 20:28 
[b][color=#ff0000]watero[/color][/b], leci, studiuję sobie :>

Powiem szczerze że od czasów łejwa na żadnym forum nie przesiedziałem tyle co tu. ACP nie miał takiego klimatu, zostało XDA :/ Ale już się tak nie jaram telefonami jak kiedyś. Skarbnica jest i to duża, tylko łejwów coraz mniej. Mało kto z nich jeszcze korzysta.

_________________
[size=110]Zapraszam na [url=http://galaktyczny.pl][i][color=#898989]Galaktyczny.pl[/color][/i][/url] [/size]


Zobacz profil


 Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
5
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-05-20, 09:25
Online: 19d 2h 35m
Posty: 346
Lokalizacja: Pomorskie, Polska
Podziękowań: 47
Podziękował: 26
Model: P8
Firmware: Android 6.0
Operator: T-Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2017-08-16, 21:07 
Miło widzieć, że forum wciąż działa :)

Aktualnie P8, ale przymierzam się do powrotu do Samsunga (Galaxy S8/S8+). Wave'a wspominam najlepiej, miał w sobie to coś ;) leży aktualnie przede mną, chyba wgram na niego badę 1.2 (o ile będę jeszcze potrafił...), bo aktualnie jakiś andek w nim tkwi i telefon nie nadaje się do używania.

_________________
[url=http://goo.gl/kmFKB]Windows 95 (theme)[/url]


Zobacz profil


 Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
6
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-10-25, 09:11
Online: 27d 3h 28m
Posty: 674
Lokalizacja: Kielce
Podziękowań: 157
Podziękował: 12
Model: Huawei P20
Firmware: Android
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2017-08-17, 23:52 
Ja czasem także zaglądam ale czas nie pozwala zajrzeć zbyt często. Fajne czasy to były. Obecnie więcej zajmuje się elektroniką samochodową i poświęcam sporo czasu zagadnieniom niż zajmuje się telefonami. Obecne telefony za szybko się zmieniają i nie mają już tej "duszy" co kiedyś. Każdy model wyróżniał indywidualizm czego nie miały inne a teraz no cóż. Fajnie, że forum nadal działa mimo iż BADA stała się historią a z Tinzenem także nie zawojowali rynku. Będę tutaj zaglądał chociażby dlatego by czasem popisać z fajnymi ludźmi z forum :) Miłego wieczoru.

_________________
[b][color=#FF0000]BadaROM v.1.0_by_Kamilio2406[/color][/b] & [b][color=#0000FF]Custom Rom Future v.1.7 data13.12.2012 PL by Kamilio2406 Galaxy S+ (i9001)[/color][/b] [color=#000000][b]Naprawiam PC, telefony itp. Serwis i diagnostyka aut, spolszczenia nawigacji, nagłośnienia CAR Audio, elektryka samochodowa)[/b][/color] :)


Zobacz profil


 Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
7
Przyjaciel
Dołączył(a): 2011-03-21, 09:55
Online: 73d 7h 10m
Posty: 3156
Podziękowań: 329
Podziękował: 212
Model: SGS3
Firmware: SlimBean 4.2.2
Operator: Red bull Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2018-01-03, 21:50 
Halo, co tam ziomki, żyjecie? ;)
Patrzę od czasu do czasu i wpisów nie przybywa, ale jak ma przybywać skoro może też każdy tak patrzy i nic nie napisze - więc samemu trzeba coś napisać :P

A ja... nadal nic się nie zmieniłem, nadal niepełnoletni, nadal w szkole, z tym że już nie ma efektu "wow", że tyle wie mając 12/13 lat, jedynie przybyło mi wiedzy "od środka" urządzeń.
Co jak co, wiele stąd się wyniosło, szkoda tylko, że Bada upadła i mimo znikomych błędów ze strony ekipy/adminów forum musiało też umrzeć śmiercią naturalną :/

Pozdro!

P.S: Telefony po Wave? Było ich wiele, ale na każdym się wiele nauczyłem, tak jak popisałem w nawiasach ;)
Wave --> S3 (leży do dzisiaj, na nim nauczyłem się lutować elementy SMD itp itd, obecnie płyta główna jest tak przepalona że odeszły pola lutownicze :D) --> Nexus 5x (zabawa w udowadnianie usterek, w końcu wymiana) --> Nexus 5x (wymiana, sprzedaż z profitem) --> Lumia 535 (tfu, kupiony najpierw mamie, potem odziedziczyłem, leży do dzisiaj) --> S7E (miesiąc poużytkowane i sprzedane z profitem) --> iPhone 5s (kupiony rozbitek, że głowa mała, naprawiony prawie do stanu idealnego, czeka aż go w końcu wystawię by sprzedać) --> Redmi 4X (już mam się do czego dowalić, wiec niedługo reklamacja :P )

_________________
[b]"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"[/b]

» Wszystkie [url=http://techmaniak.tv]wideotesty[/url] techManiaK-a w jednym miejscu


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
8
Staż: 5%
Dołączył(a): 2011-03-26, 23:26
Online: 15h 56m
Posty: 9
Podziękował: 3
Model: s8500
Firmware: 1.2 era
Napisane: 2018-01-22, 12:24 
Hej
Ja teraz na huawei mate10 pro



Zobacz profil


 Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
9
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-02-06, 23:59
Online: 31d 1h 5m
Posty: 1456
Lokalizacja: Głuszyca
Podziękowań: 166
Podziękował: 141
Model: SM-G930F
Firmware: 6.0.1
Operator: PLAY
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2018-02-24, 00:58 
siemkamoże i bym zaglądał ale mam duże problemy aby się zalogować ciągle pisze że przekroczyłem próby zalogowania się do konta błędnym hasłem a więc tak szkoda telefonu wave trudno stało się ale najbardziej szkoda tego forum to że wave został uśmiercony to nie oznaczało to że i forum musi być uśmiercone trudno wyszło jak wyszło.ja po wave miałem następujące telefony :Samsung Galaxy S1>Samsung Galaxy Note 1>Samsung Galaxy S4>Samsung Galaxy Note 3>obecnie Samsung Galaxy S7do tej pory posiadam Galaxy S4 który dostał drugie życie gdyż był to mój pierwszy bardzo dobry i flagowy model który kupiłem mam do niego sentyment miałem problemy z gniazdem USB chciałem rozebrać galaxy S4 i go rozkręcić niestety tak wyszło że podczas odkręcania śrubek trzymałem go w ręce i za mocno go po bokach ścisłem i pękła szybka na szczęście sam wyświetlacz był cały użytkowałem go tak z 2 tygodnie aż nagle trzymałem go w ręku i idąc przez miasto potknąłem się o krawężnik i galaxy S4 wypadł z ręki i potrzskał się cały ekran wtedy byłem zmuszony kupić galaxy note 3 którego użytkowałem dość krótko po czy sprzedałem note 3 i zakupiłem nowiutki galaxy s7 który mam do dziś i służy mi już prawie 2 lata ale i z nim były problemy gdzie nie dotykając w ogóle telefonu sam się podświetlał nie działały przyciski dotykowe oraz sam się wciskał przycisk home i uruchamiał się aparat okazało się że po niecałym roku użytkowania padła w nim płyta główna telefon poszedł na gwarancję i płyta główna została wymieniona ale jak s7 był w serwisie to postanowiłem zreanimować s4 i zakupiłem do niego nowiutki ekran i telefon służy do dziś ot cała historia dziękuję za uwagę ;) ;) ;) ;)

_________________
Jeśli Pomogłem To Kliknij Śmiało [b][color=#00BFBF]PODZIĘKUJ[/color][/b]

[url=http://imgur.com/3wS9ZKI][img]http://i.imgur.com/3wS9ZKI.png[/img][/url] [url=http://chomikuj.pl/marky29?b=1][img]http://images.chomikuj.pl/button/marky29.gif[/img][/url]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
10
Super przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-23, 13:33
Online: 23d 14h 43m
Posty: 824
Podziękowań: 176
Podziękował: 206
Model: SG II
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika 1 miejsce: 1 Miejsce w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji.
Napisane: 2018-08-13, 00:05 
Ello :D



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 1, 2  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download