Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 147 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
 Jesteś zadowolony/a z zakupu Wave'a?
1
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-06-18, 23:11
Online: 57d 23h 13m
Posty: 1925
Lokalizacja: Polska?
Podziękowań: 230
Podziękował: 12
Model: Wave&WaveM
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. bada-os.info: Administrator oraz redaktor bloga bada-os.info
Napisane: 2010-07-26, 22:44 
[center]Drodzy użytkownicy Wave'a. Teraz, gdy już posiadacie ten telefon, poznaliście jego zalety, wady, jesteście w stanie odpowiedzieć na pytanie:[/center]
[center][b][color=orange]Czy znając Samsunga Wave S8500 kupiłbym[i](/abym)[/i] go?[/color][/b][/center]



Zobacz profil Gadu-Gadu


 [Usunięte]
2
Ten post został usunięty przez kkthx 2011-02-13, 00:34.

 
3
Staż: 5%
Dołączył(a): 2010-07-01, 21:03
Online: 2m
Posty: 9
Podziękowań: 1
Napisane: 2010-07-27, 23:10 
Pewnie bym go kupil, ale mniej entuzjastycznie (a przynajmniej bym bardziej sie wahal).
Okolo 500 aplikacji na telefon nie powala, zwlaszcza jesli sposrod tej liczby wyodrebni sie gora 10, ktore z mojej perspektywy sa uzyteczne...

Nie do konca wrozy to dobrze platformie ale mam nadzieje, ze sie myle i ze wszystko sie zaczyna dopiero rozkrecac.

Telefon sam w sobie jest bardzo fajny, irytuje mnie przede wszystkim brak powaznych nawigacji gps na telefon (oprocz LBS), kiepska predkosc lapania locka przez telefon oraz wspomniany brak powaznych aplikacji.



Zobacz profil


 
4
Staż: 5%
Dołączył(a): 2010-08-16, 17:17
Online: 33m
Posty: 12
Napisane: 2010-08-31, 13:04 
Ja powiem bez zastanowienia TAK i jak jeszcze raz bym miał wybór to również by padło na WAVE :)



Zobacz profil


 
5
Staż: 5%
Dołączył(a): 2010-08-30, 21:42
Online: 0s
Posty: 11
Napisane: 2010-09-04, 13:30 
Bez zastanowienia [b]TAK![/b], polecam.

W kwestii aplikacji - to prawda, w bezpłatnych od groma jest śmieci, ale są też ciekawe. W płatnych poziom jest wyższy. Wszystkie cały czas się rozwijają, codziennie coś nowego. Czy to dużo czy mało odpowiedz sobie sam, zadając sobie jeszcze jedno pytanie: Ile miałeś aplikacji do dyspozycji w telefonie, który chcesz wymienić i jakie daje Ci on możliwości >>>

[color=red]//Kolor czerwony tylko dla administracji
//Matej[/color]


Ostatnio edytowano 2010-09-04, 13:49 przez Pawel_W, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil


 
6
Staż: 0%
Dołączył(a): 2010-08-29, 15:36
Online: 2h 42m
Posty: 6
Napisane: 2010-09-06, 12:54 
Odpowiadając na pytanie. mam wave od 2 mies i spośród wszystkich fonów które miałem do tej poty ten jest bezkonkurencyjny, nawet tyczy się do wszystkich nowości które pojawiły się na rynku do tej pory.
Fakty
- bezkonkurencyjna cena do jego funkcjonalności
wyświetlacz, rozdzielczość, grafika, procesor 1Ghz bateria 1,5mAh, transmisja danych, multimedia, (dane mgsm.pl i własne spostrzeżenia) itd. nawet najnowszy Apple iPhone 4-32GB nie przewyższa parametrami nie wspominając już o innych markach smartfonów np. nokia itp. gdzie trzeba słono płacić za coś co nawet może tylko w połowie dorównuje samsungowi wave.
Co dziennie znajduję coś nowego, dopiero dziś co nie ma tego chyba w żadnej instrukcji znalazłem opcję redukcję szumów w połączeniach.
Słuchanie muzyki jest jest nieporównywalnie lepsze z odtwarzacza, niż bezpośrednio z pliku.
Kompatybilność z innymi fonami, komputerem czy nawet z telewizorem za pośrednictwem kabla lub bezprzewodowo bez problemu.
Wykonanie metalowa obudowa i hartowane szkło, w ilu fonach w podobnej a nawet wższej cenie jest to praktykowane.
BezpieczeĂąstwo opcja [blokada prywatności lub Mobile Tracker] małospotykana.
Aplikacji na dzieĂą dzisiejszy prawie 1000
Jedyne co dla mnie jest zbędne a przynajmniej niedopracowane to program Samsung Kies, Wszystko co potrzebne można dokonać z poziomu komputera np. kopie plików lub z pozycji telefonu Samsung Apps np. instalacja aplikacji lub ich aktualizacje.
;]



Zobacz profil


 
7
Staż: 15%
Dołączył(a): 2010-08-26, 12:41
Online: 0s
Posty: 21
Napisane: 2010-09-22, 12:38 
Witam.
Mam samsunga wave od około 2 miesięcy i be zastrzeżeĂą mogę go polecić. Sam też bym go kupił ponownie. Podejrzewam że zawahałbym się tylko gdyby mi dano do wyboru za darmo iPhon i Wave. Wtedy bym się zawahał. Jednak biorąc już pod uwagę ceny to wahanie nagle znika.

Do tego wszystkiego co napisaliście dodam tylko jedną rzecz. Ja jako człowiek o bardzo delikatnych i wrażliwych dłoniach mogę powiedzieć że to nie ja dotykam samsunga, ale to on mnie dotyka. Trzymanie go w ręku i dotykanie sprawia mi przyjemność. Po prostu jego wykonanie jest takie że mam wrażenie, iż pieści moje dłonie. Żadnej słuchawki nie trzymało mi się tak miło w rękach jak tą. I mam gdzieś to że jeszcze nie wszystkie super aplikacje są dostępne na Bada OS i mam gdzieś że niektóre funkcje mogłyby działać trochę inaczej. Skoro gdy biorę go do ręki to sprawia mi to przyjemność. Czasem biorę go do ręki tylko po to by po prostu go dotknąć. Nawet do nikogo nie dzwonię ani nie korzystam z żadnych aplikacji. Po prostu chcę go potrzymać w ręku.

Taki jest ten telefon. Żebyście nie myśleli że jestem jakiś zniewieściały, to powiem wam że jestem szorstkim i mało wrażliwym facetem. I nigdy nie zwracałem uwagi na takie sprawy jak te co opisałem powyżej. Ale takie wrażenie na mnie zrobił ten telefon i tyle.
Pozdrawiam.



Zobacz profil


 [Usunięte]
8
Ten post został usunięty przez kkthx 2011-02-13, 00:35.

 [Usunięte]
9
Ten post został usunięty przez kkthx 2011-02-13, 00:35.

 
10
Staż: 0%
Dołączył(a): 2010-10-02, 22:08
Online: 0s
Posty: 4
Napisane: 2010-10-07, 14:34 
Nie! Nie! Nie!miałem wybór Wave lub Galaxy S wybrałem Wave i żałuję bardzo teraz muszę czekać 2 lata żeby pozbyć się tej wypasionej "CEGŁY":(



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 147 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download