Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4
 Przedłużanie abonamentu Play
1
Uploader
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-09-04, 12:21
Online: 72d 16h 43m
Posty: 1028
Lokalizacja: Krasiejów
Podziękowań: 148
Podziękował: 107
Model: S8500;I9195
Firmware: Turko v9;4.2.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-02-11, 23:27 
Siema,
jak w temacie mam zamiar przedłużyć abonament w Play-u ale niezbyt wiem co mogą mi zaoferować/czego mam oczekiwać. Dziś zaszczyciłem swoją obecnością pewien salon gdzie obsłużyła mnie Pani, która przyniosła "reklamówkę" zakreśliła jakie mam opcje i jak się wkur*iłem, że przedstawiła mi taki szit dorzuciła mi wizytówkę gdybym miał pytania albo by sprawdzić czy wybrany telefon jest na stanie...
Warto dodać, że w tym salonie około rok temu rozmawiałem z panem (dalej tam pracuje), podpisując 3 za 1 podejściem... (2x abonament tylko SIM + "bonusowy" abo za 1 zł z VAT przez 6 miesięcy i w nim 90 minut/sms miesięcznie za tą symboliczną złotówkę)

Tak więc jestem ich "konsumentem" od prawie 5-ciu lat, aktualnie cisnę jeszcze na abonamencie Tylko SIM 39.90 (płacąc 29.90) na 12 miesięcy; mam w tym internet bez limitu 250 MB (nieograniczony FB i coś jeszcze ;p) poniżej 200 minut wymiennych na sms (było ich chyba 2x więcej, bodaj przelicznik 1:2?), przez pół roku miałem za darmo 250 sms do wszystkich i nieograniczone rozmowy w Play + stacjonarne, w prezencie dostałem jeszcze 3 gb internetu na odbiornikach Play (na cały okres trwania umowy), bo te 250mb jest w Play i Roamingu plusa i orange, nie wiem czy nie było czegoś jeszcze, ale nie pamiętam :D

Generalnie oferta mnie się podobała i było dość fajnie, miło i przyjemnie jednak zawsze musiałem ograniczać korzystanie z internetu, bo prędkość modemowa to SYF a 250 mb to mało. Jeśli chodzi o minuty abo przekroczyłem dwa razy, więc tyle wystarczy.


Są 3 opcje:
-jak się wkurzdenerwuję przejdę na kartę @
-przedłużę za max 30 zł ulepszoną ofertę na 12 miesięcy bez telefonu
-przedłużę w wyższej kwocie abonamentu jeśli będzie atrakcyjny telefon! Pytałem czy jest szansa Note II w rozsądnej cenie w abo około +100zł no ale 1k zł to nie jest rozsądne...

Ostro zastanawiam się nad przejściem na kartę wykupywanie pakietów i za kilka miesięcy zakup Nota II we własnym zakresie...

Proszę was o jakieś ciekawe propozycje, może pracujesz w Play? a może właśnie przedłużasz/przedłużyłeś podobny Abo

Serdecznie dziękuję za pomoc i opinie :)

_________________
[size=85]Wszystko co dobre kiedyś się kończy... [/size]


Zobacz profil


 Re: Odp: Przedłużanie abonamentu Play
2
Staż: 10%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-02-04, 23:21
Online: 4h 20m
Posty: 15
Podziękowań: 2
Model: sony XP
Firmware: ics
Operator: play
Napisane: 2013-02-11, 23:35 
Kartę i tylko kartę, możesz wybrać kilka usług lub taryfę na karcie. Ja mam akurat wszystko za free do play, jak wyjeżdżam na działkę zmieniam na darmowy net, są różne opcjebi konfiguracje. Mi 50zł starcza spokojnie na miesiąc. Telefon w abo zawsze droższy( spłacasz w ratach w abo) i z syfem od operatora. Lepij kupić w wopnej sprzedarzy bez syfu i o wiele taniej. Pamiętaj że operator zarabia także na telefonach;)
Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2



Zobacz profil


 Przedłużanie abonamentu Play
3
Staż: 10%
Dołączył(a): 2012-07-13, 19:23
Online: 2d 16h 12m
Posty: 19
Podziękowań: 2
Podziękował: 3
Model: S8500
Napisane: 2013-02-12, 19:21 
O ile w grudniu oferty były słabawe, o tyle z nowymi formułami znowu jest w czym wybierać (pomijając telefony - te akurat play miał zawsze drogie). Proponuje umowę na 12 mcy z pakietem 500mb i 400 minut (formuła M - 39zł) albo pakiet 1GB i 200 minut (formuła S - 29zł). W zależności od tego z czego korzystasz bardziej. Za włączoną e-fakturę dostaniesz jeszcze 5 złotych upustu na abonamencie. Telefon kup na raty choćby i na allegro. Telefony w sieciach opłaca się kupować jedynie przy wyprzedaży/naprawdę dobrej promocji (np urodziny sieci). Inaczej w przekroju 2letniej umowy wartość telefonu zostanie przepłacona wartością kontraktu. Pozdrawiam



Zobacz profil


 Przedłużanie abonamentu Play
4
Uploader
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-09-04, 12:21
Online: 72d 16h 43m
Posty: 1028
Lokalizacja: Krasiejów
Podziękowań: 148
Podziękował: 107
Model: S8500;I9195
Firmware: Turko v9;4.2.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-02-13, 00:06 
Hmm, w tej formule S płacisz 29 zł i nie masz 200 minut musisz za nie dopłacić 10 zł ;], bez sens.

Właśnie wypatrzyłem, bo siostra również chce przedłużać w abo za 89 zł (L 1000) masz 2 gb @, 1k minut, darmowe do play i Note II za 899 zł, spróbuję zagadać jeśli trafię na tego spoko gościa z salonu, czy nie może zabrac neta i obniżyć abonamentu a za to że przedłuża jeszcze z ceny telefonu albo kolejny raz z abo opuścił. Wtedy bez zastanowienia się, biorę od siostry fona, przedłużam abo za 29.90 (myślę, że opuści mi z 39.90) albo przesiadam się na kartę i tyle.

Wgl. nikt nie przedłużał ostatnio podobnej umowy, czy jak? :o

_________________
[size=85]Wszystko co dobre kiedyś się kończy... [/size]


Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download