Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Re: Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
21
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-12-27, 18:20
Online: 28d 15h 26m
Posty: 728
Podziękowań: 114
Podziękował: 152
Model: Wave 1, Galaxy Note
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji.
Napisane: 2011-07-04, 20:37 
Urząd Komunikacji Elektronicznej zrobil ciekawy test ktora siec ma najlepsza infrastrukture i najszybszy internet i wyszlo ze jednak [b]play[/b]

[code]http://komorkomania.pl/2011/05/27/ktora-siec-moze-pochwalic-sie-najlepsza-transmisja-danych[/code]

Co do internetu na krotki okres lepiej szybciej kupic najtanszy starter karte sim playa i krotkim kodem sms wykupic sobie internet.I po podpieciu wavika kablem usb uzyc go jako modem.Zero formalnosci tylko sms,szybko latwo.
Tu masz kody

[url=http://www.pixhost.org/show/989/7909631_zdjcie0234.jpg][img]http://t3.pixhost.org/thumbs/989/7909631_zdjcie0234.jpg[/img][/url]

[code]http://www.pixhost.org/show/989/7909631_zdjcie0234.jpg[/code]

Po testach szybkosci tam gdzie mieszkasz dopierobym sie zastanawial nad Play online na kartę czy Orange Free.



Zobacz profil


 Re: Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
22
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-08, 12:56
Online: 12d 13h 21m
Posty: 1124
Lokalizacja: Supraśl
Podziękowań: 45
Podziękował: 6
Model: Lg L9/Nokia 5300
Firmware: 4.1.2
Operator: Play,Orange,A 2,Lyca
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-07-04, 21:24 
Może sprawdzić na btsearch jaki będzie tam zasięg i wtedy w oparciu o to wybrać najlepszą sieć,najlepiej by było kupić modem to jednorazowy wydatek a może kiedyś jeszcze się przyda i telefonu będzie można normalnie używać.
Jak coś możesz podać miejscowość tam gdzie będziesz,jak nie wiesz jak samej sprawdzić,ja sprawdzę i ci powiem jaki jest zasięg sieci i czy jest 3g czy nie bo od tego zależy szybkość,rożnie w sieciach jest z zasięgiem są miejsca gdzie np. jest tylko 1 operator,ja w tamtym roku na wakacjach używałem play online i było ok akurat trafiłem że był zasięg dobry.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
23
Staż: 5%
Dołączył(a): 2011-07-04, 12:06
Online: 2h 40m
Posty: 10
Napisane: 2011-07-04, 23:08 
[quote="baro7"]A jeśli masz Wave'a bez simlocka [/quote]
Mam simlocka :|

[quote="pakierhakierxd"]Lepiej niech używa funkcji routera wifi nie potrzeba kabla,pewnie ma w laptopie wifi :)[/quote]
Z tego co wiem, raczej tak :D Mam LENOVO G570 i5-2410 .. jeśli ma to jakieś znaczenie

[quote="pakierhakierxd"]
Jak coś możesz podać miejscowość tam gdzie będziesz,jak nie wiesz jak samej sprawdzić,ja sprawdzę i ci powiem jaki jest zasięg sieci .[/quote]
Zabrze, konkretnie dzielnica Makoszowy, taka troche wieś :>



Zobacz profil


 Re: Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
24
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-08, 12:56
Online: 12d 13h 21m
Posty: 1124
Lokalizacja: Supraśl
Podziękowań: 45
Podziękował: 6
Model: Lg L9/Nokia 5300
Firmware: 4.1.2
Operator: Play,Orange,A 2,Lyca
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-07-04, 23:13 
Będziesz mieć 1 nadajnik plusa z szybkim netem 3g,t-mobile jest ale wolny net 2g,Orange 1 nadajnik 3g szybki net,play 2 nadajniki szybki net 3g
Wyszło mi z tego że możesz mieć net w orange i w playu tylko ustaw sobie w telefonie sieć 2g/3g w pozostałych sieciach może do ciebie zasięg nie dotrzeć czy coś
dzięki temu pewnie będziesz na 3g i będziesz mogła jednocześnie korzystać z neta i rozmawiać
te nadajniki są blisko Makoszowskiej w Zabrzu
jeszcze obok Lasku Makoszowskiego masz 3 playa szybkiego netu 3g,1 orange szybkiego netu 3g,t-mobile szybkiego netu 3g
Wyszło tak w sumie 3g
2 orange,1 t-mobile,1 plus,5 play
Wiadomo że najlepiej było by w playu ale w orange też jakoś tam będzie :)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
25
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2010-11-26, 23:43
Online: 11d 16h 10m
Posty: 312
Podziękowań: 15
Podziękował: 18
Model: s8500
Firmware: 1.2
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-07-04, 23:45 
[quote="smerfecia72"]
Z tego co wiem, raczej tak :D Mam LENOVO G570 i5-2410 .. jeśli ma to jakieś znaczenie

[/quote]

Hehe, słodkie :) Fajnie, że nie boisz się pytać :) Niestety większość kobiet nie dość, że się nie zapyta, to jeszcze sama nie poszuka...

A że Play aż taką ma przewagę, to nawet sam bym się nie spodziewał !



Zobacz profil


 Re: Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
26
Staż: 5%
Dołączył(a): 2011-07-04, 12:06
Online: 2h 40m
Posty: 10
Napisane: 2011-07-05, 15:16 
Byłam dzisiaj w Orange. Babka w punkcie informacyjnym powiedziała że owszem jest dostępna oferta orange na karte, ale do tego potrzeba modemu i koniec. Zapytałam czy jest opcja aby telefon na ten tydzień służył mi jako modem. Blondyna się zdziwiła, zmieszała i powiedziała że nic o czymś takim nie wie. Następnie powiedziała mi, że jest możliwość wypróbowania usługi przez 14 dni za 0zł, z tym że "bez kosztów rezygnacji, z opłatą aktywacyjną 61zł i opłata za modem" :zartujesz:



Zobacz profil


 Re: Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
27
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-08, 12:56
Online: 12d 13h 21m
Posty: 1124
Lokalizacja: Supraśl
Podziękowań: 45
Podziękował: 6
Model: Lg L9/Nokia 5300
Firmware: 4.1.2
Operator: Play,Orange,A 2,Lyca
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-07-05, 15:20 
Można użyć telefon jako modem:P bo to jest oferta dla modemu i dla telefonu
Orange Free na kartę to jest taryfa na którą możesz sobie bez problemu zmienić nawet teraz jak masz ofertę na kartę zmieniają w ciągu ok. 5 minut
http://www.orange.pl/portal/map/map/pre ... RANGE_FREE
Ps. widać że jak blondynka to i tempa bez obrazy:P
Ona chciała cię chyba namówić na internet z abonamentem
czytaj tam pisze że 14 dni testowania
http://www.orange.pl/portal/map/map/int ... e_computer
Gdybyś chciała to mogłabyś podpisać umowę z jakimś operatorem a po 7,14 dniach ją rozwiązać zależy od warunków
tu oferta w orange 14 dni testu
http://www.orange.pl/portal/map/map/int ... Id=4103894
Ale raczej o to ci nie chodzi :)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
28
Staż: 5%
Dołączył(a): 2011-07-04, 12:06
Online: 2h 40m
Posty: 10
Napisane: 2011-07-05, 15:49 
Tym bardziej dziwne, że na stronie orange pisze jak byk "kup starter, umieść kartę SIM w modemie, karcie do laptopa lub [u][b]telefonie komórkowym[/b][/u]"
To teraz jakbyś mógł mi jeszcze napisać krok po kroku co mam zrobić, włącznie z pójściem do sklepu i kupieniem startetu :D ;)



Zobacz profil


 Re: Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
29
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-08, 12:56
Online: 12d 13h 21m
Posty: 1124
Lokalizacja: Supraśl
Podziękowań: 45
Podziękował: 6
Model: Lg L9/Nokia 5300
Firmware: 4.1.2
Operator: Play,Orange,A 2,Lyca
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-07-05, 15:56 
Mam pytanie masz telefon w orange w ofercie na kartę jak tak to nie musisz kupować startera wystarczy że taryfę zmienisz na orange free na kartę a jak nie lub tak nie chcesz
to wystarczy tak zrobić kupić obojętnie jaki starter sieci orange np. za 5zł i zmienić taryfę na orange free a potem doładować konto
lub kupić starter orange free na kartę za 19zł,na karcie jest chyba limit 1gb do wykorzystania na 14 dni pewnie.
Tą kartę potem wkładasz do telefonu łączysz telefon poprzez kabel do komputera lub w ustawieniach telefonu znajdujesz funkcje router wifi,aktywujesz i szukasz punktu dostępowego wifi w laptopie.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
30
Staż: 5%
Dołączył(a): 2011-07-04, 12:06
Online: 2h 40m
Posty: 10
Napisane: 2011-07-05, 16:03 
Ostatnie zdanie nieco pogmatwane jak dla mnie, ale myśle że dam rade :D
Telefon mam z orange na karte z promocji "zetafon".



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download