Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5
 Dwa telefony i Kies
1
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2010-12-11, 01:04
Online: 2d 22h 23m
Posty: 298
Podziękowań: 8
Podziękował: 30
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2016-04-13, 15:08 
Mam takie pytanie.
Mam zarchwizowane przez Kies aplikacje itp z Wave 3.
Jeśli podłączę pod Kies inny egzemplarz Wave 3 to na ten drugi telefon wgrają się wszystkie aplikacje, które mialem u siebie czy Kies stwierdzi, ze to inny egzemplarz i nie przywróci na niego aplikacji z archiwum?

-- 2016-04-03, 12:08 --

Wbrew pozorom to dość istotne pytanie.
Z góry zaznaczam - to nie jest żart primaaprilisowy, choć niektórzy mogą tak pomyśleć.
Mam Wave III, który ma cztery lata i jest już fizycznie trochę „zmęczony”.
Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam wymiany na inny telefon, a na androida mam głęboką alergię.
Mam możliwość kupić nowego Wave III (a za rok, jak mój telefon się zepsuje mogę już nie mieć takiej możliwości), ale zależałoby mi na przeniesieniu moich archiwów i aplikacji z Kiesa.
To jak da sie coś takiego zrobić czy nie?

-- 2016-04-13, 14:08 --

Nikt nie zna odpowiedzi czy forum już jest martwe?



Zobacz profil


 Dwa telefony i Kies
2
Staż: 10%
Dołączył(a): 2011-01-12, 14:03
Online: 3d 43m
Posty: 18
Podziękowań: 1
Model: S8500
Firmware: New
Operator: Orange
Napisane: 2016-05-15, 00:06 
Fakt, forum prawie martwe.

Apka podczas instalacji jest przygotowywana pod konkretny egzemplarz telefonu właśnie po to aby nie dało jej się przenieść łatwo na inny.
Więc łatwo, oficjalnie i legalnie się nie da. Jeśli chcesz coś wskórać to szukaj tematów o "spoof".
Nie wiem czy wszystkie darmowe też się tak zachowują, ale płatne na pewno.
W tym akurat android i google ma sensowniejsze podejście, apka jest przypisana do użytkownika a nie do egzemplarza telefonu.

Też mi żal pozbyć się Wave'a, były to dobrze wykonane i wygodne fony.
W androidzie nie widzę nic nadzwyczajnego. No ale niestety, programy są na androida (głownie) a bez nich to zwykły telefon. No może jest trochę niezłych gier ale to akurat dla mnie niezbyt ważne. Fona się nie pozbywam, trzymam jako zastępczaka.



Zobacz profil


 Dwa telefony i Kies
3
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2010-12-11, 01:04
Online: 2d 22h 23m
Posty: 298
Podziękowań: 8
Podziękował: 30
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2016-05-15, 11:31 
Temat się niestety zdezaktualizował, w między czasie, Boś bank zmienił swoje strony logowania i straciłem możliwość logowania się i na stronę mobilna i na stronę zwykłą. dodatkowo po próbie kontaktu pan z banku z dziką satysfakcją oświadczył, że bank nie wspiera systemu Bada.
Niestety takich problemów będzie coraz więcej więc ostatecznie postanowiłem nie inwestować w drugiego Wave'a.
Nawet mi się nie chce myśleć co zrobię jak Wave ostatecznie padnie.
Ostatnio miałem w rękach dwa androidy z dwóch różnych półek - jeden z najniższej, drugi z trochę wyższej.
Już mi się ich odechciało.



Zobacz profil


 Dwa telefony i Kies
4
Staż: 10%
Dołączył(a): 2011-01-12, 14:03
Online: 3d 43m
Posty: 18
Podziękowań: 1
Model: S8500
Firmware: New
Operator: Orange
Napisane: 2016-05-15, 11:44 
Ja właśnie głównie z powodu banków przeszedłem na androida.



Zobacz profil


 Dwa telefony i Kies
5
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2010-12-11, 01:04
Online: 2d 22h 23m
Posty: 298
Podziękowań: 8
Podziękował: 30
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2016-05-15, 12:28 
To już mi się w ogole nie podoba, zresztą nie tylko mnie - ostatnio czytałem wywiad z P. Niemczykiem (byłym szefem UOP), który bardzo krytycznie ocenil bezpieczeństwo Androida.
Do tego jeszcze obowiązkowe konto Google, ktorego nigdy nie miałem i miec nie chce.
Najbardziej pasowałby mi jakiś niszowy system, ale te padają jak muchy. O Tizenie też ani widu ani słychu...



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download