Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
 Re: Odtwarzacz Muzyki w Samsung Wave!!
31
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-09, 22:55
Online: 67d 8h 42m
Posty: 1531
Lokalizacja: Poznań
Podziękowań: 236
Podziękował: 204
Model: S8500 sgs3
Firmware: KF3, 4.1.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (2)
Napisane: 2010-11-16, 19:38 
[quote="Coolwave"]Troszkę temat odbiegł od mojej weny xD ale cieszę się że wkońcu "Ktoś" kto ma pojęcie o muzyce wypowiada się tu :) Nie znam się na schematach i budowie muzyki ale mam dobre ucho (jeszcze) :lol: i umiem wychwycić co i jak gra. Dla mnie Wave na tym standardzie (słuchawki, equalizer na płasko) gra mega cichooo no i słabo. O podbiciu basu w eq to nie chcę wspominać bo to masakra jakaś. Zawsze byłem przyzwyczajony do mocnego basu oczywiście równo grającego z resztą sceny dlatego takie moje "zboczenie" ale audiofilem nie jestem. Fakt cena 100zł do jakiej chcę kupić słuchawki to mało ale niestety nie stać mnie na nic lepszego :P

Tyle że te NuForce NE6 wyglądają identycznie jak te SoundMAGIC PL11 i pod względem budowy i specyfikacji :P Więc chyba tylko przekonanie co do firmy :P[/quote]
Tak, obudowa jest ta sama ale kabel jest inny, grill i przetwornik (driver, głośniczek) różni się diametralnie . Słuchałem jednych i drugich Nuforce NE6 będą dla ciebie najlepszym wyborem bo z tego co piszesz lubisz duży wykop na basie a reszta również bardzo dobra jak na tą cenę (w EQ ewentualnie możesz ustawić na rock ale wtedy środek zaczyna się chować a góra daje nieco po uszach). Z nieco droższych z mocnym basem to Fischer audio eterna dalej Future Sonics Atrio M5 ,Sennheiser IE8 ale to całkiem inna pólka cenowa pomijając podróby na allegro :D .
Podsyłam do recenzji po polsku :
Nuforce NE 6/ NE 7 (NE 7 wersja z mikrofonem, ten sam dźwięk) http://forum.mp3store.pl/topic/59672-nu ... ntry611573 http://www.audiohead.pl/forum/sluchawki/nuforce-ne-6/

EDIT : I polecam słuchać ciszej na początku np. o 1-2 ciszej po 10min. słuch się przyzwyczai do takiego poziomu i tak sukcesywnie coraz ciszej . Słuchać na max. poziomie głośności odbije sie na twoim słuchu prędzej czy później a ty będziesz musiał słuchać coraz głośniej by się "zadowolić" (bez skojarzeń :D ) .



Zobacz profil


 Re: Odtwarzacz Muzyki w Samsung Wave!!
32
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-08, 12:56
Online: 12d 13h 21m
Posty: 1124
Lokalizacja: Supraśl
Podziękowań: 45
Podziękował: 6
Model: Lg L9/Nokia 5300
Firmware: 4.1.2
Operator: Play,Orange,A 2,Lyca
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2010-11-16, 20:28 
Ja tam na słuchawkach słucham na 10-12 i starczy,przestawiłem poziom głośności na 68 db
13-14 to już za głośno :D
słucham tak na fabrycznych słuchawkach z trybem 5.1



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Odtwarzacz Muzyki w Samsung Wave!!
33
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-15, 21:06
Online: 8d 18h 59m
Posty: 411
Podziękowań: 68
Podziękował: 47
Model: S8500 Wave
Firmware: bada 2.0 LG1
Operator: + GSM
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2010-11-17, 00:12 
Noo właśnie cały czas głośno słuchałem dotychczas na słuchawkach no i zapewne dlatego dla mnie Wave gra cicho :P No ja wiem że prędzej czy później mogę mocno uszkodzić słuch od głośnej muzyki ale cóż poradzić gdy jedzie się np. busem do pracy a wkoło każdy napiernicza do siebie tak żeby każdy słyszał :P poza tym do końca te końcówki sylikonowe nie izolują od otoczenia :P heh

[b]bomber[/b] a wiesz że może być i tak jak piszesz odnośnie firmware :P ja mam jak widać z Orange, nie bawiłem się jeszcze we wgrywanie 1.2 ze względu na gwarancję. Jak puszczam nute na Wave na standardowych słuchawkach (jak na razie) to dziwne rzeczy się dzieją z dźwiękiem np. po włączeniu dźwięku 5.1 resetują się ustawienia korektora pomimo że widnieją te co ustawiłem i musze jeszcze raz zaznaczac te same żeby było tak jak przed włączeniem 5.1, tak samo się dzieje jak mam zablokowany ekran i przewinę utwór po przez mini player, no i wogóle to 5.1 po włączeniu gra jak mono!hah poważnie :sciana: Nie wiem czy to normalne i też tak macie ??



Zobacz profil


 Re: Odtwarzacz Muzyki w Samsung Wave!!
34
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-08, 12:56
Online: 12d 13h 21m
Posty: 1124
Lokalizacja: Supraśl
Podziękowań: 45
Podziękował: 6
Model: Lg L9/Nokia 5300
Firmware: 4.1.2
Operator: Play,Orange,A 2,Lyca
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2010-11-17, 00:37 
Ja bym zmienił na twoim miejscu soft od razu po zakupie sam tak zrobiłem nie wiem jak bym dał rady wytrzymać z tym softem Orange,w razie czego możesz zawsze wrócić do softu Orange w 10 minut ;)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Odtwarzacz Muzyki w Samsung Wave!!
35
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-15, 21:06
Online: 8d 18h 59m
Posty: 411
Podziękowań: 68
Podziękował: 47
Model: S8500 Wave
Firmware: bada 2.0 LG1
Operator: + GSM
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2010-11-17, 13:52 
No wiem, że można wrócić jak coś gorzej gdyby po zmianie mój Wave miał "nieszczęśliwy wypadek" i by się coś zepsuło z harware xD którego obejmuje gwara :P



Zobacz profil


 Re: Odtwarzacz Muzyki w Samsung Wave!!
36
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-08, 12:56
Online: 12d 13h 21m
Posty: 1124
Lokalizacja: Supraśl
Podziękowań: 45
Podziękował: 6
Model: Lg L9/Nokia 5300
Firmware: 4.1.2
Operator: Play,Orange,A 2,Lyca
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2010-11-17, 21:04 
to założe się że softu by nie sprawdzali np. gdyby wyświetlacz padł tylko by wymienili :P
ja w nokii miałem nie brandowany a nie sprawdzali choć telefon był z zagranicy :D



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Odtwarzacz Muzyki w Samsung Wave!!
37
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-15, 21:06
Online: 8d 18h 59m
Posty: 411
Podziękowań: 68
Podziękował: 47
Model: S8500 Wave
Firmware: bada 2.0 LG1
Operator: + GSM
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2010-11-17, 21:32 
Boje sięęęę no :rotfl: hah. A tak na poważnie macie podobny problem z odtwarzaczem na nie brandowanym sofcie ??



Zobacz profil


 Re: Odtwarzacz Muzyki w Samsung Wave!!
38
Staż: 55%
Dołączył(a): 2010-11-13, 14:30
Online: 2d 16h 32m
Posty: 81
Podziękowań: 2
Podziękował: 30
Model: 8500
Firmware: LA1
Operator: PLUS
Napisane: 2010-11-19, 00:37 
[quote="Damix"]Za ok 100zł do wave celowałbym w (..), MEElectronics M9 (M9P z mikrofonem)[/quote]
[b]Ale przecież M9P nie działa z Wave!!!!!!!!!![/b] Ten model ma nieobsługiwany model jack'a! Nie kupujcie tych słuchawek (bez P w nazwie jest OK).

Mam od dzisiaj MEElectronics M9. Na razie je rozgrzewam. Na pewno jest 9'cio milowa przepaść między MEElectronics M9, a słuchawkami dołączonymi do zestawu. :) Dołączone do telefonu wypadają mi z uszu, uwierają mi, grzeją uszy no i pierdzą (pomijam fakt, że je musiałem lutownicą sklecić po rozerwaniu pilota xDDDD).

edit:
po kilku dniach używania słuchawek [b]MEElectronics M9[/b] mogę się zgodzić z recenzją:
[code]http://forum.mp3store.pl/topic/66549-meelectronics-m9/[/code]
czyli bez wodotrysków ale słuchawki są ok, mają fajny bas, polecam. Nie mam porównania do NuForce NE6 - ponoć wydają cieplejsze dźwięki.

_________________
[url=http://badaWORLD.pl][img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/theme/banery/podpis1.png[/img][/url]
[color=#0080BF][b]Twoje ogólnopolskie forum o platformie bada OS![/b][/color]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Odtwarzacz Muzyki w Samsung Wave!!
39
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-22, 21:05
Online: 10d 14h 50m
Posty: 302
Podziękowań: 12
Podziękował: 8
Model: S8500
Firmware: S8500XXKF3
Operator: T-Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2010-11-23, 02:20 
Sprawdzał ktoś jak grają SBH-500 słuchawki A2DP od Samsunga?



Zobacz profil


 Re: Odtwarzacz Muzyki w Samsung Wave!!
40
Staż: 15%
Dołączył(a): 2010-10-19, 10:55
Online: 22h 5m
Posty: 25
Model: s8500
Firmware: xxjl2
Operator: orange
Napisane: 2010-11-23, 12:50 
co do odtwarzacza....to jest mozliwosc by przy polaczeniu wifi sciagal okladke albumy z ktorego pochodzi utwor ?



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download