Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7
 Pomoc dla świeżaka
1
Staż: 0%
Dołączył(a): 2010-11-18, 20:03
Online: 0s
Posty: 2
Model: s8500
Firmware: android
Operator: play
Napisane: 2010-11-18, 20:29 
Witam mam problemy z telefonem wave s8500 ;) Przestudiowałem książeczkę z instrukcja obsługi i wasze forum i nie mogę ich rozwiązać. 1 Nie mogę pookładać sobie ikon w głównym menu " 2 Wiem jak zapisywać gry oraz rożne aplikacje po przez program "Kies" ale wszytko mi się zapisuje w tym głównym menu a chciał bym móc gry wrzucić do folderu "gry" a aplikacje np takie jak latarka do "moje pliki" . Na ten przykład ściągając motywy i poprzez managera plików (pamięć masowa) moglem wrzucić w dowolny wybrany przez siebie plik i dobrze działa , lub ściągając zapakowane gry z innej stronki poprzez managera plików (pamięć masowa) zapisywałem w telefonie a później używając tylko telefonu instalowałem gry w telefonie i automatycznie one zapisywały się do folderu gry" Zaznaczam ze próbowałem już zapisywać aplikacje i gry na karcie pamięci poprzez ustawienie tej opcji w ustawieniach lecz to nic nie pomogło oprócz zmniejszania się miejsca na karcie ;) (doszedłem do tego jak odinstalować te gry i aplikacje) Proszę o pomoc pozdrawiam!



Zobacz profil


 Re: Pomoc dla świeżaka
2
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-13, 19:07
Online: 20d 15h 32m
Posty: 438
Podziękowań: 158
Podziękował: 69
Model: Samsung Wave
Firmware: KL6
Operator: PLAY
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika bada-world.info: Administrator oraz redaktor bloga bada-world.info
Napisane: 2010-11-18, 20:33 
[quote]1 Nie mogę pookładać sobie ikon w głównym menu[/quote]
Aby zmienić pozycję ikon w menu głównym po wejściu w menu główne wybieramy ikonę zębatki w lewym górnym rogu, a następnie przytrzymując chwilę palec na ikonie aplikacji przesuwany ją w wybrane przez siebie miejsce.

[quote]2 Wiem jak zapisywać gry oraz rożne aplikacje po przez program "Kies" ale wszytko mi się zapisuje w tym głównym menu a chciał bym móc gry wrzucić do folderu "gry" a aplikacje np takie jak latarka do "moje pliki" .[/quote]
Obecnie nie ma możliwości tworzenia folderów w menu głównym i przemieszczania do nich aplikacji.

_________________
[url=http://bada-world.info][img]http://bada-world.info/images/banners/logo_225x45.png[/img][/url] [url=http://galaktyczny.pl][img]http://galaktyczny.pl/wp-content/uploads/images/logo_260x55.png[/img][/url]


Zobacz profil


 Re: Pomoc dla świeżaka
3
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-09, 22:55
Online: 67d 8h 42m
Posty: 1531
Lokalizacja: Poznań
Podziękowań: 236
Podziękował: 204
Model: S8500 sgs3
Firmware: KF3, 4.1.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (2)
Napisane: 2010-11-18, 21:10 
Dodatkowo wejdź w ustawienia> menu i widgety i wyłącz adaptacyjny układ menu (ta funkcja układa ikony w menu według częstotliwości ich używania)
Ikona w menu gry i aplikacje : w środku znajduje się zawartość z zainstalowanymi plikami java . Programy dedykowane pod bada OS pojawiają sie normalnie w menu i nie można na tą chwilę tworzyć w nim folderów .



Zobacz profil


 Re: Pomoc dla świeżaka
4
Staż: 10%
Dołączył(a): 2010-11-23, 12:38
Online: 4h 9m
Posty: 20
Model: wave
Operator: play
Napisane: 2010-11-23, 16:42 
no nie jest zly ale z tym zasmiecaniem menu to lipa
jak masz duzo aplikacj i i nie idzie ich uporzadkowac robi sie smietnik straszny
za to duzyyyyyy miiinnnnuuuussssss



Zobacz profil


 Re: Pomoc dla świeżaka
5
Staż: 30%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-18, 21:46
Online: 6d 13h 48m
Posty: 46
Lokalizacja: Katowice
Podziękowań: 13
Podziękował: 2
Model: Galaxy SII
Operator: Red Bull Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2010-11-23, 17:24 
Zawsze mozna utworzyc sobie kilka ekranow w menu i pogrupowac ikony, np. ekran 3 to gry, ekran 4 aplikacje itd. Calkiem wygodne rozwiazanie.



Zobacz profil


 Re: Pomoc dla świeżaka
6
Staż: 10%
Dołączył(a): 2010-08-05, 02:23
Online: 4m
Posty: 20
Napisane: 2010-11-23, 21:27 
[quote="mateusz3112"]bada os to najlepszy system! warto[/quote]
Chciałbym tak powiedzieć, ale ...
Korzystam z androida, i jest ok.
Korzystam z WM 6.5, i jest bardzo ok.
Korzystam z Bada Os, i wciąż chciałbym, aby było ok, ale...



Zobacz profil


 Re: Pomoc dla świeżaka
7
Staż: 10%
Dołączył(a): 2010-12-01, 19:58
Online: 17h 26m
Posty: 19
Podziękował: 2
Napisane: 2010-12-02, 00:34 
[quote="ohlers"][quote="mateusz3112"]bada os to najlepszy system! warto[/quote]
Chciałbym tak powiedzieć, ale ...
Korzystam z androida, i jest ok.
Korzystam z WM 6.5, i jest bardzo ok.
Korzystam z Bada Os, i wciąż chciałbym, aby było ok, ale...[/quote]


Łącze się w bólu ;D Przed zakupem nowego smartfona tyle się naczytałam jaki to on och i ach, że super amoled, że dobry procek, że system lśniący nowością.... no to dawaj, na abonament poszedł za 1 zł, żal nie korzystać. I chociaż niby wszystko jest ok, to jednak wciąż czegoś brakuje, niedosyt jakiś taki...



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download