Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4
 "Wariujący ekran" Wave II
1
Staż: 0%
Dołączył(a): 2015-04-18, 21:16
Online: 55m
Posty: 2
Model: S8530
Napisane: 2015-04-18, 22:20 
Witam serdecznie

Mam nadzieję, że jeszcze ktoś od czasu do czasu zagląda na to forum :)

Mam następujący problem - dotyk w moim Wave II zaczyna wariować (ekran rejestruje dotknięcia, których nie ma, czego skutkiem jest np. wciskanie dodatkowych literek przy pisaniu, uruchamianie aplikacji z menu lub niemożność odblokowania ekranu/przewinięcia tapety) na przykład, gdy spadnie na niego kropla deszczu, lub gdy jest odrobinę cieplej i spocą się ręce. Jest to dość uciążliwa sprawa,czasem uniemożliwiająca np. zadzwonienie czy wejście do Internetu.

Dodam, że gdy jest zimno, problemu na ogół nie ma. Podobnie jest zarówno na badzie 2.0, jak i na Androidzie (w mniejszym stopniu).

Czy ktoś ma pomysł, jak rozwiązać ten problem? Czy jest, dajmy na to, możliwa kalibracja czułości ekranu (obojętnie na którym systemie)?



Zobacz profil


 "Wariujący ekran" Wave II
2
Staż: 5%
Dołączył(a): 2011-05-03, 21:22
Online: 1d 4h 58m
Posty: 10
Model: 8500
Firmware: 1,2
Operator: PLAY
Napisane: 2015-09-03, 15:35 
hard reset, albo nowy soft jak nie podziała.

U mnie wersja stara zaczęła tak wariować i przy pisaniu na klawce po 3 znaki wpisywało
S4 Style TurkoCFW V10.1 S8500 by hero355&Frager mam teraz i działa jak trzeba już



Zobacz profil Gadu-Gadu


 "Wariujący ekran" Wave II
3
Staż: 0%
Dołączył(a): 2016-02-22, 13:58
Online: 49m
Posty: 2
Napisane: 2016-04-12, 10:25 
to samo! dopiero nowy soft podziałał



Zobacz profil


 "Wariujący ekran" Wave II
4
Staż: 0%
Dołączył(a): 2015-12-29, 11:48
Online: 20m
Posty: 3
Lokalizacja: Gliwice
Model: w trakcie zmiany
Firmware: własne
Operator: play
Napisane: 2016-10-05, 16:12 
Też kiedyś miałem problemy z wyświetlaczem a dokładnie z dotykiem, działał tak hmm.. powiększająco, tzn zamiast reagować na taki punkt dotyku . reagował na taki O.
Co skutkowało tym, że 1/4 ekranu była nagle klikana.
Wgranie od nowa softu załatwiło sprawę i przez pół roku wszystko działało jak należy. Na końcu i tak się rozwalił upadając z balkonu :)

_________________
[url=http://www.piecoserwis.pl/portfolio-view/piec-tyglowytopielny/]piec topielny[/url]


Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download