Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
 Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
1
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-16, 22:37
Online: 173d 14h 55m
Posty: 1457
Lokalizacja: Białystok
Podziękowań: 370
Podziękował: 1351
Model: S8500, SGS+, 4X HD
Firmware: Zawsze najnowsze
Operator: T-Mobile, Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2010-11-26, 19:23 
Witam serdecznie! Zachęcam do rozwijania tematu związanego ze złamanym oprogramowaniem jak i przyszłego (możliwego) złamania całego systemu.

Pozdrawiam!

_________________
[url=http://bada-WORLD.pl][img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/theme/banery/podpis1.png[/img][/url]
[color=#0080BF][b]Twoje ogólnopolskie forum o platformie bada OS![/b][/color]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
2
Staż: 30%
Dołączył(a): 2010-10-03, 11:49
Online: 9m
Posty: 47
Podziękował: 1
Model: S8500
Firmware: S8500PRTJF1
Operator: Play
Napisane: 2010-11-26, 22:25 
Ogólnie za złamaniem systemu jestem na tak, bo może wtedy w końcu pojawiły by się niezależne programy, których tak brakuje na naszych telefonach z bada, jak na razie wygląda na to, że samsung trochę zapomniał o swoim własnym systemie:/

Jestem za to przeciwny łamaniu gier/aplikacji, chociaż sam 2 gry zainstalowałem, jedynie żeby sprawdzić jak to działa:) Jeżeli system byłby złamany, to twórcy mieli by wybór, albo robić płatne aplikacje, albo udostępniać je za darmo nie tracąc czasu na żmudną procedurę weryfikacji samsunga. sam kupuje średnio 3 aplikacje tygodniowo, bo zawsze coś wyjdzie co mnie zaciekawi, jednakże brakuje mi tego wolnego wyboru, żebym mógł poszperać po forach i znaleźć jakąś"perełkę" która jest mi niezbędna:)



Zobacz profil


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
3
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2010-11-25, 14:23
Online: 19d 5h 47m
Posty: 292
Podziękowań: 22
Podziękował: 3
Operator: 257FW1
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2010-11-26, 22:58 
Co by nie powiedzial to piractwo jest naganne, ale sposob w jaki sa traktowani uzytkownicy (w tym przypadku BADY) tez. Moim skromnym zdaniem system powinien byc jak nie otwarty to zlamany, mam dziwne wrazenie, ze samej Badzie wyszlo by to na dobre. Jezeli wierzyc by plotkom podobnie zrobilo Sony z PS3, a mianowicie by zwiekszyc sprzedaz udostepnili w sobie znany sposob klucz, a dalej juz sie wszystko samo potoczylo czyli prowizoryczne dzialania majace na celu niby blokowanie systemu, a sprzedaz PS3 nagle poszla w gore bo.... zlamano zabezpieczenia i mozna korzystac z piratow.
Jedynym bolem BADY w przypadku zlamania jest to, ze nie jest ona jako system az tak popularna i producenci moga sie od niej odwrocic co w sumie tez jest watpliwe.



Zobacz profil


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
4
Staż: 60%
Dołączył(a): 2010-11-10, 18:06
Online: 2d 16h 34m
Posty: 89
Podziękował: 92
Napisane: 2010-11-27, 00:05 
Może trochę za szybko została złamana? (Tzn. chodzi mi o aplikacje - piraty)
PS3 jednak długo nie było złamane...



Zobacz profil


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
5
Staż: 30%
Dołączył(a): 2010-09-25, 11:33
Online: 1d 5h 21m
Posty: 42
Podziękował: 1
Napisane: 2010-11-27, 01:12 
Długo nie było złamane ? Czy dalej pozostaje nie złamane ? To pewna różnica ;] Natomiast przy PS3 moim zdaniem jest jeszcze inna kwestia. Mianowicie chodzi o opłacalność piracenia. Kupno nagrywarki blu-ray, do tego dochodzi fakt iż płyty do konsol powinno wypalać się na najlepszej jakości nośnikach. Sami wiecie jakie wiążą się z tym koszta. Inna sprawa była z xKlockiem który pracuje na DVD9 ;] No i oczywiście (choć to na pewno nie jedyny powód tak jak wspomniałem) sam proces łamania staje się trudniejszy przy lepiej zabezpieczonym sprzęcie.



Zobacz profil


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
6
MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-09, 13:07
Online: 2d 18h 4m
Posty: 197
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękowań: 32
Podziękował: 12
Model: Wave, Galaxy S II
Firmware: 2.0.1 / 2.3.5
Operator: T-mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2010-11-27, 01:56 
System nie zostanie nigdy złamany.*
[size=50]* - Jeśli już to co najmniej za rok, choć nie wróżę sukcesu. :)[/size]

Powód?
Bada ma IMHO najlepsze zabezpieczenia spośród wszystkich systemów. Proszę nie sugerować się marnym sposobem na instalowanie za darmo gier. Marny sposób, wypadek przy pracy, jedyne co się udało. Na nic więcej nie liczcie. :D

Choć można jeszcze powiedzieć tutaj, że to niespodzianka Samsunga dla nas. Myślicie, że jest inaczej? Samsung widzi jak narzekamy na Badę i to ot taka niespodzianka. Tak samo kupony, przecież każdy pracownik wiedział o tym, że ludzie zakładają po kilka kont. Na pewno by coś z tym zrobili. :P

_________________
[b][color=#004080]Samsung Galaxy SII[/color] & [color=#00BFBF]Samsung Wave[/color][/b]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
7
Staż: 95%
Dołączył(a): 2010-11-13, 12:24
Online: 1d 2h 37m
Posty: 146
Podziękował: 3
Model: S8500
Firmware: JL2
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2010-11-27, 02:28 
Tylko że za kupony to oni płacili developerom, a teraz developerzy mają kibel, taki o to cwaniacki myk samsunga jeśli to było by prawdą.



Zobacz profil


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
8
Recenzent
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-13, 14:14
Online: 110d 20h 5m
Posty: 801
Lokalizacja: Włodzimierzów
Podziękowań: 66
Podziękował: 38
Model: S8500/Nexus 7
Firmware: KL6
Operator: Plus
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum.
Napisane: 2010-11-28, 16:08 
Phalcore ja uważam że nie ma rzeczy niemożliwych wszystko się uda mało takich cwaniaków co już nad tym pracują??

_________________
[center]Pomogłem to podziękuj.
[img]http://i32.tinypic.com/23jhhtv.gif[/img]
Zapraszam na "[b]Zagrajmy w[/b]" i "[b]Recenzje[/b]":
http://www.youtube.com/user/eMPlayOriginal
http://www.youtube.com/user/pasiur123[/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
9
Staż: 0%
Dołączył(a): 2010-11-25, 00:23
Online: 1d 9h 28m
Posty: 4
Model: s8500
Napisane: 2010-12-03, 19:02 
Bada ma najlepsze zabezpieczenia spośród wszystkich systemów.



Zobacz profil


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
10
Recenzent
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-13, 14:14
Online: 110d 20h 5m
Posty: 801
Lokalizacja: Włodzimierzów
Podziękowań: 66
Podziękował: 38
Model: S8500/Nexus 7
Firmware: KL6
Operator: Plus
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum.
Napisane: 2010-12-03, 19:06 
No nie niewieże skąd ty to wiesz. Ludzie wiedzieliście o tym??!!
Przecież to jest sztuczne nabijanie postów.

_________________
[center]Pomogłem to podziękuj.
[img]http://i32.tinypic.com/23jhhtv.gif[/img]
Zapraszam na "[b]Zagrajmy w[/b]" i "[b]Recenzje[/b]":
http://www.youtube.com/user/eMPlayOriginal
http://www.youtube.com/user/pasiur123[/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download