Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 1, 2, 3  Następna strona
 s3, co nawala - usb czy bateria?
1
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-09, 00:31
Online: 6d 1h 51m
Posty: 344
Podziękowań: 17
Podziękował: 35
Model: s3
Operator: play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2014-07-26, 23:19 
Dziwnie mi się ładuje s3, tak jakby dochodzi do 99% i ten ostatni procent zanim dioda zmieni kolor na zielony potrafi dłużej niż od np. 60% i raz na jakiś czas komputer nie widzi telefonu albo przestaje widzieć, takie coś mam od mniej więcej marca. A w tym tygodniu tak się złożyło, że ładowałam i doszło do 92% a potem musiałam wyskoczyć do sklepu i poprosiłam moją ciocię, żeby przypilnowała. Wróciłam prawie 2 godziny później z dojazdem i dalej 92%, nawet myślałam, że może przerwa w dostawie prądu, ale ciocia coś oglądała i zauważyłaby gdyby telewizor się włączył. Po ponownym podpięciu naładował się chyba w 15 minut.
Patrzyłam na baterię czy nie spuchnięta itp co mogłoby wskazywać na problemy, przedmuchałam gdzie trzeba ale to nic nie wniosło. Czy można stwierdzić przed oddaniem do serwisu co mu jest, bateria czy usb? Nie mam znajomych z s3, żeby pożyczyć inną baterię i sprawdzić jak się zachowa. Jeśli usb, trafia do oficjalnego serwisu samsunga ale nie bardzo wiem jak podejdą do gwarancji. W obu krakowskich serwisach byłam i nie najlepiej wspominam ich osiągnięcia. W jednym mi usiłowali wmówić bzdury właśnie na temat gwarancji jakoby utraconej na skutek oficjalnego zdjęcia simlocka przez orange z paragonem na usługę, widocznie baba przyszła i zawracała im głowę; a w drugim było dziwnie.
Jakieś pomysły?
Albo może znacie sensowny serwis w Krakowie? Pytałam kiedyś ale wiele serwisów i komisów ostatnio przekwalifikowało się na punkty z e-papierosami a takie mojemu telefonowi nie pomogą.



Zobacz profil


 s3, co nawala - usb czy bateria?
2
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-05, 17:56
Online: 149d 58m
Posty: 4089
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2014-07-27, 00:35 
[b]migotka21[/b],
próbowałaś przywrócić ustawienia fabryczne albo ful wipe przez recowery?

_________________
[size=85][i][color=#40BF40]W życiu piękne są tylko chwile.[/color][/i][/size] :)
[spoiler][i][b]Koluniu a ty czego tu szukasz? Zgubiłeś tu coś? [/b][/i][color=#008000][i][b]TO SPADAJ MI STĄD[/b][/i][/color][/spoiler]



[center][img]http://i.imgur.com/PXrc5YM.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 s3, co nawala - usb czy bateria?
3
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-09, 00:31
Online: 6d 1h 51m
Posty: 344
Podziękowań: 17
Podziękował: 35
Model: s3
Operator: play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2014-07-27, 03:18 
Ustawienia fabryczne jakoś pod koniec maja albo na początku czerwca, nie zauważyłam zmiany odnośnie ładowania, chociaż potem musiałam się bawić z doprowadzeniem telefonu do stanu jaki mi odpowiada. Full wipe jako full wipe z flashowaniem nie.
Przy okazji przeglądnęłam wszystkie aplikacje, okazało się, że część mam zainstalowane bo była promocja w samsungapps a użyłam może kilka razy na początku po zainstalowaniu. Całkiem sporo rzeczy poleciało a raczej nie wróciło.



Zobacz profil


 s3, co nawala - usb czy bateria?
4
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-11-23, 17:17
Online: 4d 4h 48m
Posty: 385
Podziękowań: 13
Podziękował: 1
Model: BlackBerry Z30
Firmware: BBOS 10.3.1
Operator: Virgin Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2014-07-27, 10:01 
Hmm, mozliwe ze soft lapie gdzies blad, sflashuj moze przez kiesa?



Zobacz profil


 s3, co nawala - usb czy bateria?
5
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-09, 00:31
Online: 6d 1h 51m
Posty: 344
Podziękowań: 17
Podziękował: 35
Model: s3
Operator: play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2014-07-31, 01:23 
Uf, 4.1.2 starawy, ale przez kilka miesięcy jak kretynka czekałam bo miała się pojawić oficjalna aktualizacja do kitkat a potem nic z tego nie wyszło. Nie miałam pojęcia, że przez soft też może wariować. Tylko w tej chwili chyba nic z tego nie wyjdzie. Serwis, w którym mi ostatnio zmieniali w zeszłym roku, teraz ma kartkę o urlopie. Jakby coś się spaprało przez kiesa, muszę do nich zanieść albo do jednego z 2 oficjalnych. To już chyba wolę do nieoficjalnego, 3 tygodnie się przemęczę.



Zobacz profil


 s3, co nawala - usb czy bateria?
6
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-05, 17:56
Online: 149d 58m
Posty: 4089
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2014-07-31, 06:21 
[b]migotka21[/b],
wgraj odinem soft 4.3 i zobaczysz czy problem się rozwiąże.
XXUGNA5 dla Polski (4.3 Jelly Bean)

_________________
[size=85][i][color=#40BF40]W życiu piękne są tylko chwile.[/color][/i][/size] :)
[spoiler][i][b]Koluniu a ty czego tu szukasz? Zgubiłeś tu coś? [/b][/i][color=#008000][i][b]TO SPADAJ MI STĄD[/b][/i][/color][/spoiler]



[center][img]http://i.imgur.com/PXrc5YM.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 s3, co nawala - usb czy bateria?
7
MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-06-29, 20:14
Online: 2d 18m
Posty: 165
Lokalizacja: PODLASKIE
Podziękował: 3
Model: S3
Firmware: 4.3 MK6
Operator: plus
Napisane: 2014-08-02, 12:51 
Mam tak samo rozebralem telefon doszczetnie I pomoglo na 2 tygodnie. Teraz laduje mi sie do 50-60% czasem 100% ale to zadkosc.



Zobacz profil


 s3, co nawala - usb czy bateria?
8
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-09, 00:31
Online: 6d 1h 51m
Posty: 344
Podziękowań: 17
Podziękował: 35
Model: s3
Operator: play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2014-08-19, 02:55 
W tej chwili soft uaktualniony, telefon jeszcze działa, różnicy nie ma. Na wszelki wypadek zaraz na drugi dzień po otwarciu mojego nieoficjalnego komisu/serwisu zaniosę, zostało jeszcze kilka dni.
Ale. Po ostatniej zmianie kiesa wcięło mi samsungapps.



Zobacz profil


 s3, co nawala - usb czy bateria?
9
Moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-02, 21:10
Online: 26d 8h 34m
Posty: 717
Lokalizacja: Knurów
Podziękowań: 54
Podziękował: 32
Model: S8500
Firmware: Android 4.4.4 Galaxy
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2014-08-19, 08:20 
Bo samsungapps chyba zmienił teraz nazwę nie jestem pewny ale chyba na galaxy apps

_________________
[b][center][color=#0040BF]Pomoc w Sprawie wgrania Androida na Urządzenia Samsung S8500 oraz S8530 i całą serie Galaxy proszę pisać na pw na forum lub na gg 43096901[/color][/center][/b]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 s3, co nawala - usb czy bateria?
10
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-09, 00:31
Online: 6d 1h 51m
Posty: 344
Podziękowań: 17
Podziękował: 35
Model: s3
Operator: play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2014-08-19, 16:01 
[quote="Koniaczek"]Bo samsungapps chyba zmienił teraz nazwę nie jestem pewny ale chyba na galaxy apps[/quote]
Tak, ale nie ma żadnej wersji sklepu z aplikacjami, obojętnie jak ten sklep się obecnie nazywa. Nie ma i już. Zmienić w ustawieniach nie można, takiej opcji też nie ma.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 1, 2, 3  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download