Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4
 przejście z touchwiz na dowolny iphone?
1
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-09, 00:31
Online: 6d 1h 51m
Posty: 344
Podziękowań: 17
Podziękował: 35
Model: s3
Operator: play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2015-03-16, 02:52 
Zaczynam się powoli zastanawiać nad przejściem na cokolwiek od apple.
Miałam 2 razy do czynienia, raz kilka lat temu kolega mi pożyczył własny telefon na weekend w piątek i w poniedziałek miałam oddać, ale skończyło się bardzo źle. W sobotę rano dostał telefon ze stanowczym "tego się nie da używać" i prawdę mówiąc się obraził. Nie pamiętam który to był ale kolega go sprowadzał przez ebaya bo w polskiej dystrybucji jeszcze nie było, czyli co najmniej kilka generacji temu.
A teraz miałam przejściowo do czynienia z chyba 5s i faktycznie mały drań ale nie aż tak uciążliwy jak zapamiętałam tamtego starego.
I jakoś tak zaczęłam się zastanawiać czy nie zrezygnować z kiesa działającego jak wszyscy wiedzą na rzecz itunes. Podobno to zasadniczo działa, co byłoby miłą odmianą.

Gdyby ktokolwiek miał do czynienia z iphone'ami po używaniu touchwiza przez dłuższy czas, będę zobowiązana za opinie i sugestie.
Co może przy takim przejściu być najbardziej uciążliwe?
Czy to ma sens po kilku modelach samsunga i przyzwyczajeniu się do touchwiz?
Tak naprawdę muszę to poważnie przemyśleć do października i przeglądnąć finanse bo one są bardzo drogie. Właściwie ZA drogie ale gdyby telefon działał nie robiąc numerów i nie muląc, to nie ma co się zastanawiać.
A może od razu zrezygnować z durnego pomysłu?



Zobacz profil


 przejście z touchwiz na dowolny iphone?
2
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-11-23, 17:17
Online: 4d 4h 48m
Posty: 385
Podziękowań: 13
Podziękował: 1
Model: BlackBerry Z30
Firmware: BBOS 10.3.1
Operator: Virgin Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2015-03-16, 10:21 
Ok, więc przejście będzie dość mocno odczuwalne, jest duża różnica w softach. Ale spoko, szybko się przyzwyczaisz jak dasz sobie trochę czasu.
Ale osobiście nie wybrał bym IP. Głównie z jednego powodu - ceny za sam telefon jak i ew naprawy go.

Jeśli chcesz coś niezawodnego szybko działającego, ładnego i względnie niedrogiego - polecam BlackBerry Z10/Z30. Rewelacyjny soft, wykonanie bajeczne - oczywiście to moje zdanie, czy już sama jakoś nie wygórowana cena.
Oczywiście wybór należy do Ciebie :)
W razie czego odsyłam do :
[code]http://www.mgsm.pl/pl/katalog/blackberry/z30/BlackBerry-Z30.html[/code]

[code]http://www.mgsm.pl/pl/katalog/blackberry/z10/[/code]



Zobacz profil


 przejście z touchwiz na dowolny iphone?
3
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-09, 00:31
Online: 6d 1h 51m
Posty: 344
Podziękowań: 17
Podziękował: 35
Model: s3
Operator: play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2015-03-16, 18:47 
Prawdę mówiąc nawet nie zastanawiałam się nad żadnym telefonem BlackBerry. Kilka lat temu kondycja firmy była fatalna i w każdej chwili mogli zbankrutować do reszty, dzięki czemu telefony i użytkownicy zostaliby bez wsparcia. Ale faktycznie trzeba będzie na nie zerknąć.



Zobacz profil


 przejście z touchwiz na dowolny iphone?
4
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-11-23, 17:17
Online: 4d 4h 48m
Posty: 385
Podziękowań: 13
Podziękował: 1
Model: BlackBerry Z30
Firmware: BBOS 10.3.1
Operator: Virgin Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2015-03-16, 19:18 
Swego czasu faktycznie sytuacja do najlepszych nie należała, na szczęście już taka nie jest :)
Jeśli chcesz mogę dużo powiedzieć na temat z30, czy też samego systemu.
Z takich ciekawych co mogę powiedzieć.
Czysty system nadaje się do pełnej pracy, ma już preinstalowany kalkukator, adobe reader, kompas, mapy facebook, tweeter itd itd.
Tak naprawdę, jedyną poważną wadą - chociaż też zależy dla kogo, to brak ubogi wybór natywnych apek w sklepie. Ale i to nie jest problemem bo da się instalować pliki .Apk :D
No i wiadomo, kwestia budżetu.
Nie żebym na siłe przekonać czy coś, po prostu mówię jaki masz jeszcze wybór :p

Z niewyjaśnionych dla mnie przyczyn wiele osób, czy nawet pracowników punktów operatorów telekomunikacyjnych - że plusy playe itd, utrzymuje że BlackBerry upadło i to ktoś kupił xD Pozostaje obiektywny umysł i mała kalkukacja.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download